Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 8 z 12)
Mam problem z komputerem Atari 800XL komputer był używany kilka lat temu. Zakupiłem ostatnio Cart SIDE.
Niestety komputer po włączeniu pokazuje biały obraz. Z Cartem i bez niego taki sam objaw. Dioda w komputerze się świeci.
Co może być przyczyną?
Jury może "Qwak-e" będzie fruwał na CT60+SuperVidel combo + SvethLANa i po necie będzie lepiej :D
secon napisał/a:A jakiej myszki używasz? Ja chyba zakupie jakąs kulkową myszke bo te nowoczesne to za "szybko chodza " po ekranie. Są za czułe.
Czym krótszy kabelek to myszka szybciej chodzi :D
A mryganie diody od FDD to normalka. W moim byłym STE też tak miałem.
No raczej napęd CD był sprzedawany oddzielnie ale w folijce + 2 gry CD soundtrack z Tempesta i demo Mysta
Natanek byłby niezły "jeśli Twoi znajomi jadą na SillyVenture wiedz że coś się dzieje...." :D
A może tak z Donaldem on w pytę wymawia errrrr ;) albo z Palikotem http://www.youtube.com/watch?v=aWB3O8wLqOo :D
Już nie będzie nowych wersji SkunkBoard-a. Ze strony Autora można pobrać źródła i dokumentacje urządzenia
http://www.harmlesslion.com/cgi-bin/sho ... skunkboard
Jako Public Domain :)
Z sensownych tyt. na JagCD: Battlemorph, BrainDead 13, Hover Strike, Iron Soldier 2 zresztą z "aż" 14tytułów :D
Nie ma za co, czasem tak jest że kopie działają lepiej niż tłoczone płyty ;) Szkoda tylko że JaguarCD ma tak mało jest tytułów na policzenie których starcza palców ...chyba że jest się drwalem? :D
Może to Ci się przyda:
http://www.doperoms.com/roms/Atari_Jagu ... LL/50.html
I pamiętaj Disc Juggler to podstawa ;)
Piter każdą płytkę da się skopiować!
Na Jaga niektóre łyka Disc Juggler inne Clone CD szybkość nagrywania oczywiście minimalna :D
Moja wersja Vid Grid działa! Spróbuj jeszcze przedmuchać napęd Sprężonym powietrzem.
Znajomy miał podobny problem w jego przypadku STE tracił dźwięk po ostygnięciu sprzętu wracał :)
Może jakieś zimne luty czy cuś? :/
Dzięki za niezłe party szacun dla organizatorów!!! Fajnie było się znowu spotkać. To nie białe myszki to parabole.... nie znowu ;)
Na Jag-a w końcu wyjdzie na cartrige Another World :) ma być to wersja 15th Aniversary!!!
http://removers.free.fr/AnotherWorld/survey.php
Ok.150osób odpowiedziało na ankietę Seb-a
Prawdopodobnie gra ukaże się w 1kwartale 2013
Też chętnie kupię na Falcon-a :D
Dobrą technicznie grą jest Rubicon jedyny minus podczas rozgrywki brak muzyki ale tej nie ma ani ST ani Amiga :)
AS... napisał/a:Czy jest sens zakupu supervidel-a??
-Kto z naszych to kupuje???
A więc tak na stronie Nature jest 7 chętnych z Polszy więc pewnie tylu :P
Podobno wystarczająca ilość przedpłat to 80osób więc nadal brakuje 13tu :/
W tym tempie zbierania to nas koniec świata zastanie ;)
Nie ma się co dziwić ale żeby wyprodukować 130 SV trzeba niezłą kasę wybulić.
A widocznie nikt nie chce z własnej kieszeni taką kasę wyłożyć czy zapożyczyć się w banku i zysk włożyć w odsetki :D
To podepnij SV do PC-ta :P
TOS w HD bez użycia PC-towej karty to coś!!! :lol:
Już tam olał żeby były szybsze niech będą jakieś nowe i typowo Falconowe... a nie najlepsze dema na CT to te przeniesione z Amigi :D
ps. TOS w HD za 1400zł wrażenia bezcenne ;)
As. Nie kupuj bo demek na to nie ma ;)
Jak na razie SuperVidel w lesie... Ale mógłbyś kasę wpłacić bo wciąż brakuje jakieś 30% przedpłat :(
Już nie mogę się doczekać żeby skręcić Falcon-a do kupy :D
Niestety kart już nie jest do dostania goatstore.com wysprzedał już wszystkie sztuki :(
http://www.youtube.com/watch?v=m_L9B9nFf8c
ps. Skunkboarda można było ostatnio obejrzeć w działaniu na sztabie w Krakowie :D
Znalezione posty [ 176 do 200 z 291 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 44 zapytań