Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 87 z 91)
jeżeli masz stałe łącze to zajrzyj na http://alfa.cm.nu/atari, tam powinieneś trochę znaleść a jeżeli nie to najlepszym wyjściem będzie zakup Cd-r z stuffem na Atarka - rozwiązanie szybkie i wygodne (1-4CD i masz całe oprogramowanie jakie jest w necie do tego compa)
dokładnie panie Lewis , człowiek zmęczony trudem dnia, kładzie sie spać a tu zgraja dowcipnisiów dopada się do niego z makerami, erotycznymi gazetkami i buteleczkami i pstryka zdjątka (znam to z własnego doświadczenia ....)
zajrzyj na : http://alfa.cm.nu/atari
jeżeli tam, nie będzie to mailnij do mnie a podeślę mailem ;)
Greetzzz
ja mam cosik takiego w swoich zbiorach niestety nie jestem pewien czy gra jest cala ale zalukam jak coś to podeślę mailem hehe a klimat miala oj miala ....
na Atari Shopi'e z programatorem ogłasza sie Zenon Rakoczy hmmm chyba zapukam w takim razie do niego .... bo nie chcę uszkodzić kolejnej Atarynki albo co gorsza grzyba zarabiającego na chleb hehe poprzez eksperymentowanie ze schematami z netu ......
a tak w woli informacji kabelków SIO2PC to zostałem poniekąd zmuszony do założenia konta w banku, bo nasza kochana poczta za najmniejszą wagowo paczkę wysłaną za pobraniem pocztowym (ze zwrotnym przekazem pieniężnym) woła uwaga 11zł przecież to jest jawne qrwa złodziejstwo .... rozumiem 5-6zł ale nie aż tyle .... toż to 3 godziny pracy pracownika fizycznego ...... i jak w tym kraju można sie czegoś dorobić (uczciwie oczywiście)
myślę jednak drogi panie Piguła , że programy powinniśmy zdobywać legalnie (w miarę możliwości naturalnie)...
o ile jeszcze jest to możliwe .... ja bym chętnie nawet odkupił oryginały, których jeszcze nie posiadam .... tylko z nimi skolei jest taka historia że nie zawsze można je potem sobie przegrać (kopia bezpieczeństwa) a dyskietki są niestety zawodne ....
fajnie :)
ale zawsze mozna podlaczyc drugie SIO2PC do pieca ;)
ehh panie Cyprianie a co ja napisalem wyżej heheh
przestaniecie się w końcu kłócić kto zrobi lepszy nagłówek w html'u i pod czym :twisted: :?: :?:
fakt jest faktem trza używać standardu ISO-8859-2 (zwanego także ISO Latin2) a oto wykaz kodów polskich znaczków :
ą - 177
ć - 230
ę - 234
ł - 179
ń - 41
ó - 243
ś - 182
ż - 191
ź - 188
Ą - 161
Ć - 198
Ę - 202
Ł - 163
Ń - 209
Ó - 211
Ś - 166
Ż - 175
Ź - 172
Jest masę fajnych narzędzi które pięknie przekonwertują tekst ze standardu syfnego windows'a do ISO Latin2
Więcej informacji o tym problemie na pewno można znaleść :
na http://www.agh.edu.pl/ogonki/pl.html
i topic można uznać za zamknięty misiaczki !!!
tylko bez żadnych fotek proszę ok ????????
Będą mi tu jakieś fotomontaże cholera demonstrować ......
Wiecie, że bez najnmniejszych problemufff można na jednym kabelku SIO2PC odpalić dwie Atarki? Dobrze jest przy tym conieco powyciągać z kabli SIO ..... i działa; oczywi$cie dwa kompy jednocze$nie nie będą działać; online (hehe) pozostaje albo jeden, albo drugi komp. Niby nic, a cieszy.
Pin co ty znowu kombinujesz ???? Ne prościej zrobić dwa SIO2PC i obie Atarynki podpiąć do grzyba pieca itd.. ???????? Swoją drogą ciekawe czy APE coś takiego strawi aż musze sprawdzić ;)))
ja mam playerka, źródełko itp
dostane msx do demka to pogadamy :D
to się nazywa pazerność ehhhh poczekaj spotkamy się ;)))
Pilnie poszukuje wyrippowanych sampli z kolekcji Zbx Virusa pt. Demonic Laughter (syntetyki mam wyciągnięte wszystkie) - jeżeli je posiadasz to od razu ślij na adres : pigula_shpoon@interia.pl
na dzien dzisiejszy (27 IV 2002) zadna osoba nie oddala glosu na "Inne napoje"
No to ja oddaję glos! :D
oj tak Fox ty szczególnie pijesz inne napoje hehe chyba vódke z colą ;)
lub ładnie poprosić Pigułe który je podeśle ;)
Jak w topicu czy ktoś posiada wersję źródłową playerka do tego rodzaju muzy - dość ostro lansowanej przez pana Cedynia !!!
i tu od razu prośba do kolegi Fox'a aby w kolejnej wersji Sap Makera uwzględnił to coś ;))
No, to co by wam sie nie nudzilo, to zapraszam do lookniecia na AtariZONE - http://atari.dla.wszystkich.pl/ - ale lepiej po jedzeniu, jak ktos ma za slabe nerwy ;]
czy pseudo Cubes dobrze mi sie kojarzy z kolegą Jakubem ?????????
Skąd Macgyver wiedziałeś o chomikach??? Przecież to ściśle tajna informacja! :D
bo to jest rosyjski szpieg ale o tym szaaaaaaaaaaaaaaa
WIELKIE THX !!!!!!! A czy jest emulowana ta gierka ?
RACZEJ JEST poszukaj na Nostalgi
wiem że chyba posiadasz jakis programator do pamieci Eprom przy Atarce jak byś mógł w wolnej chwili zrobić mi płytkę (wystarczy sama płytka) a schemacik zabierz ze sobą na party oczywiście parę browców masz murowaną ;)
Z tego co pamietam, sa co najmniej dwie takie gry, a moze i nawet trzy (wszystkie czeskie/slowackie).
Kaz/Rohar
Ja mam tylko tą ze schematem jak możesz poszukaj reszty - bo właśnie skończyłem robić dwa kable SIO2PC na zamówienie i biorę się za opracowanie ładnej płytki do tego cacka (4 sprawne Atarcie mam w domu) wiec będzie na czym testować ........
pejczem go pejczem .........
takie życie, co tu można poradzić :( raz jedno jest do d... a raz coś innego. Nie ważne gdzie się kierujemy, ważne aby w końcu było lepiej niż jest :!: :!:
poczekam jak będą śpiewać gdy bezrobocie przekroczy 30% hehe
a wszystko wskazuje że to już niebawem .....
Nie wiem czy to moja wina , ale wątpie w to bo w kodzie html wpisałem
deklaracje iso 8859-9 (srodkowo europajska) , a przeglądarka i tak inaczej rozpoznaje. Czytając stronke prosto z dysku , polskie czcionki są.
Qwa nie czaje tego. Pomożcie ...
To przykład nagłówka do pliku *.html
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Draft//EN">
<html>
<head>
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=iso-8859-2">
<title> Delly sie ociaga z Atari Area ;) </TITLE>
<meta name="author" content="Pigula">
<meta name="language" content="pl">
<meta name="description" content="Atari Rules">
<meta name="keywords" content=" Atari, ">
</HEAD>
demokracji się cholera odezwali ........... jak by cholera nie można było połaczyć obu systemów i z każdego wyciągnąć tylko pozytywne cechy ... ale nie Polak teraz na wschód mówi beeeee i się od niego odcina , a kocha zachód i znowu daje wykorzystywać się innym złodziejom paranoja ...
Znalezione posty [ 2,151 do 2,175 z 2,257 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.090 sekund, wykonano 15 zapytań