Muszę się pochwalić:
Zakupiłem RTC - taki: http://allegro.pl/modul-czasu-rzeczywis ... 67500.html
Po dłuższej walce udało mi się go nawet uruchomić i działa :)
tP
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Posty przez thePink
Muszę się pochwalić:
Zakupiłem RTC - taki: http://allegro.pl/modul-czasu-rzeczywis ... 67500.html
Po dłuższej walce udało mi się go nawet uruchomić i działa :)
tP
Nie o to chodzi.
Zacytuję fragment artykułu:
"Nauczycielka powiedziała dzieciom, że trzeba znaleźć tego chuligana, bo jak by to było, gdyby, dajmy na to, przyjechała inspekcja i odkryła, że szkole nie po drodze jest z nową władzą"
Wygląda na to, że ludzie zaczynają bać się Pisu..... i to jest przerażające....
tP
Doooooooobra, już mi się nie chce tego dalej poprawiać.
https://youtu.be/dvZjKLHy1x8
Bardzo ładne, podoba mi się :)
Gratuluję :)
tP
NIEMOŻLIWE !!!!!!! Coś się ruszyło ??????
http://pieniadze.gazeta.pl/pieniadz/1,1 ... #BoxBizImg
Tyle, że stroną poszkodowaną była jednostka państwowa.
Ciekawe, czy zwykły, szary obywatel też by wygrał taki proces....
tP
To może by my tak co wypillli? ...
Jestem ZA :)
tP
Kolejny przelew dla Lux Veritas, czyli o. Rydzyka
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos ... 30781.html
tP
Dzięki za sprostowanie :)
tP
Dziwne.
Wg tej informacji
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/spr ... t=PopUpBox
rPi kosztuje $35
A - jak pokazuje @Waldow - w Botland ...... 219 zł.
$ 35 po dzisiejszym kursie to 3,9983 (http://www.bankier.pl/waluty/kursy-walut/forex/USDPLN)
a więc w PLN to 139,958 zł.
Nawet doliczając VAT 23% to wychodzi 172 zł.
Marża 47 zł?
(edit)
U Chińczyków jeszcze nie ma, ale to kwestia czasu.
Poczekam :)
tP
niestety :-) moze gdyby zamiast krasc ksiezyc pomyslal o dziewczynach, dzieciach to na starosc tak by mu dupa nie zgorzkniala, a tak glaska kota i sie elektryzuje ;-)
xxl: +1 :)
Niestety kot już zdechł....
tP
PS. Czy jest tu jakiś antropolog? Chciałem zgłosić obserwację, że powstało najwyraźniej nowe tabu zakazujące napisania o Jarosławie Kaczyńskim per "Kaczyński".
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... licji.read
tP
Za to publiczna TV (=tuba propagandowa obecnej władzy) publicznie skłamała w żywe oczy:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... omosc.html
Oczywiście, teraz twierdzą, że to pomyłka itp., itd.
Przecież wszyscy wiedzą, że tuba poda tylko to, co zatwierdzi jeden z tych, co ukradli księżyc.
Celowe działanie?
Czy też jeden z tych, co ukradli księżyc już wydał wyrok i teraz tylko trzeba znaleźć paragraf?
tP
Wałęsa ma przesrane... jest znany, postac postrzegana pozytywnie na swiecie... ktos slyszal jaka role po '80 odegrali dwaj co ukradli ksiezyc? no wlasnie... boli. IV RP poki nie splugawi nie odpusci.
Jak rzadko przyznam Ci tu rację.
Jak Lech Wałęsa potępił rządy jednego z tych dwóch, co ukradli księżyc, to dziwnym trafem nagle znalazły się kwity....
Ciekawe, prawda?
Zresztą sam dawno temu mówił, że ci dwaj, co ukradli księżyc mieszają.....
A tak na marginesie - jakoś przycichła sprawa Dubienieckiego, czyżby były teść tak nakazał?
Bo ja jakoś nie wierzę żeby jego była żona, a zarazem córka jednego z tych, co ukradli księżyc wraz z całą rodziną
rzekomo nic nie wiedzieli o jego przekrętach?
To jest dopiero bomba, niestety jednemu z tych dwóch, co ukradli księżyc raczej nie będzie zależeć na wyjaśnieniu tej sprawy do końca.... Dubieniecki też cicho siedzi - wiadomo, wypadki chodzą po ludziach....
tP
Wredny ten PiS :)
Wredny, zgadzam się.
Teraz twoja córka będzie miała na szkołę!
Będzie miała i bardzo się z tego cieszę.
Kaczyński znowu podzielił Polaków na tych co biorą 500 z odrazą i na tych co biorą bez :)
Nie.
Kaczyński podzielił Polaków na tych, którzy dostaną to 500 zł i tych, którzy nie dostaną.
tP
to super, ja ekstra kase przeznacze na baciarke. szkole dla corki bede finansowal nadal z wlasnej kieszeni :D
Widzisz, może Ciebie na to stać, mnie niestety nie.
Bez tych 500zł nie mógłbym zapłacić za szkołę córeczki.
cel socjalizmu to destrukcja rodziny...
Nieprawda. Poczytaj coś o socjalizmie.
teraz rozwod bedzie sie jeszcze bardziej oplacal :D
Zgadzam się z tym punktem Twojej wypowiedzi.
Jednakże - jak wspomniałem wyżej - sądzę, że będzie to może 1%.
tP
Pomimo wielkich chęci nie udało mi się pośmiać.
Może dlatego, że skecz został ocenzurowany?
http://film.onet.pl/skecz-ani-mru-mru-o ... esz/eklbn6
kasiorka... bedzie na jescze wieksze hulanki i swawole. jupi!
Może 1% będzie pić. Ale pozostałe 99% będzie się cieszyć.
Ja przeznaczę to 500zł na szkołę dla córki.
tP
Kiedyś zrobiłem zdjęcie klawiaturze, wyjąłem klawisze i wsadziłem do pralki na krótkie pranie w niskiej temperaturze.
Ślicznie się wyprały :)
tP
A ja Amigę....
tP
Kurcze, niezłe!
Klawiatura i mysz pewnie przez BT ?
:)
tP
Natknąłem się na takie info:
http://film.onet.pl/wiadomosci/sonda-2- ... wce/x3tyyg
Ciekawe jak to będzie wyglądać.
tP
Panie i Panowie,
od niedzieli uważajcie, co piszecie :)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxNewsImg
tP
atari.area forum » Posty przez thePink
Wygenerowano w 0.032 sekund, wykonano 30 zapytań