Natknąłem się na takie info:
http://film.onet.pl/wiadomosci/sonda-2- ... wce/x3tyyg
Ciekawe jak to będzie wyglądać.
tP
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Bałagan » Sonda 2 ????
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Natknąłem się na takie info:
http://film.onet.pl/wiadomosci/sonda-2- ... wce/x3tyyg
Ciekawe jak to będzie wyglądać.
tP
Już kiedyś był klon "Sondy" ... nazywał się "Laboratorium" ...
Przecież w obecnych czasach mało kto z "młodych" będzie w stanie przyswoić przekaz informacji dłuższy niż 5 zdań bez przerwania reklamami ... skończy się na "a Wikipedi i pisze, że .... "
Więcej pytajników zrób, jeszcze z tą spacją.
Tak, to już potwierdzone, Sonda wraca w czwartki od 1 marca. Wstępnie formuła ma wyglądać na porównywaniu założeń panów K i K z rzeczywistością, poprzez puszczenie fragmentu oryginalnego odcinka i dalej współczesną rozmowę.
Trzeba się modlić, żeby nie spieprzyli.
No i jak ogląda ktoś?
Bo już się ukazało 14 odcinków.
http://sonda2.tvp.pl/
Przyznaję się do sceptycyzmu, ale po przełknięciu że nie jest to stara Sonda stwierdzam że ta nowa nie jest taka zła.
Ogląda, ogląda, a nawet wrzuca na Pigwę webripy (choć z paroma jestem w plecy, ale to nadrobię). :)
Za późno jest. O powtórkach w soboty się zapomina, no i wtedy jest pora na plac zabaw.
Pokazałbym dzieciom.
Niestety bardzo się rozczarowałem i przestałem oglądać. Strata czasu.
W skali 0 do 1 daję 0.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Sonda 2 ????
Wygenerowano w 0.049 sekund, wykonano 57 zapytań