Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 26)
Strony 1 2 3 … 26 Następna
Jak co miesiąc zapraszam na sztabik warszawski, który tym razem odbędzie w dniu 5.06.26r. w Mazurskie Klimaty na Oboźnej 7 od godziny 17-tej.
Poszukują komputerka pocket PC 8086, który miałem na ostatnim Lascie, zdjęcie przedstawia taki zestaw. Przetrząsnąłem, a przynajmniej tak mi się wydaje wszystkie pokoje z komputerami i nie mogę go namierzyć, może komuś pożyczyłem po party?
Zapraszam na kolejny sztab warszawski który odbędzie się w dniu 8.5.2026 w First Floor ul. Marcina Kasprzaka 31 w Warszawie od godziny 18:00, HH standardowo trwa w tym lokalu od 19:00 do 22:00 :)
Zapraszam na drugi w tym miesiącu sztab warszawski, który odbędzie się w ramach Speccy Party w dniu 25.04.2026r. w Potok Bar & Sala Koncertowa, ul. Potocka 14 w godzinach trwania party.
Zapraszam na kolejny sztab warszawski który odbędzie się w dniu 3.4.2026 w First Floor ul. Marcina Kasprzaka 31 w Warszawie od godziny 18:00, jako że niewiele osób zadeklarowało przybycie nie robiłem rezerwacji. HH zaczyna się od 19:00 ale chyba to nie będzie problemem ;)
Jak co miesiąc zapraszam na sztab warszawski który odbędzie 6.03.26 od godziny 16:00 się w Beer Bar Marcina Kasprzaka 29/U112 gdzie mamy zarezerwowany na mnie stolik.
Zapraszam na kolejny sztab warszawski który odbędzie się w dniu 6.2.2026 w First Floor ul. Marcina Kasprzaka 31 w Warszawie(dopisałem specjalnie, bo tym razem nie jest wyjazdowy) od godziny 18:00, mam już potwierdzenie rezerwacji na 8-10 osób ale jak będzie nas więcej to jeszcze lepiej :) HH zaczyna się od 19:00 ale chyba ta godzina nie będzie problemem ;)
Wielkie podziękowania dla organizatorów za jak zwykle wspaniałą imprezę i oczywiście widzimy się znów w Licheniu latem :)
Przypominam, że to już w najbliższy piątek od około godziny 15-tej.
Gzynio: S1, Nv, P1
Przelew na 120zł w drodze
Sztab planowany jest jak wcześniej opisałem 5.12.2025 w First Floor ul. Marcina Kasprzaka 31 Warszawa od godziny 18:00, jak na razie czekam tylko na potwierdzenie rezerwacji. HH zaczyna się od 19 ale chyba ta godzina nie będzie problemem :)
Chwalmy Pana Vasca, dał nam 12 godzin gratis na siedzenie w sobotę:)
Styczniowy sztab warszawski, będzie wyjazdowy i odbędzie w dniu 2.01.2026 od godziny 16:00 przed party Last w Dom Noclegowy Licheń Toruńska 4B, 62-563 Licheń Stary.
Oczywiście wstęp jest wolny ale z tego co wiem to po północy organizator ma chodzić po sali i zbierać opłaty za wstęp na party ;)
Wstępnie chciałbym poinformować że grudniowy sztab odbędzie się 5.12.2025. Więcej informacji przekażę w terminie późniejszym.
Nowy miesiąc, więc zwołuję Sztab Warszawski, tym razem z historycznym miejscu czyli w Hali Koszyki w Jeff`s Koszykowa 63/lok.17 w nietypowym jak na sztab dniu, czyli w niedzielę 9.11.25 od godziny 18. Oczywiście chętni mogą przyjść wcześniej ale od tej godziny obowiązuje HH. Rezerwacja stolika jest na Alexa i dziękuję mu jako naszemu expertowi za wskazanie tego miejsca :)
Jak co miesiąc zapraszam na sztab który odbędzie się 3.10.25 ale tym razem nietypowo, gdyż gościnnie w centralnej Polsce w mieście Łodzi. Organizatorem tym razem jest Nosty i jak tylko będę wiedział coś więcej to przekażę informacje.
Na tą chwilę mogę tylko poinformować że wyjazd jest planowany pociągiem i mamy zapewniony nocleg u organizatora ale sztab będzie się odbywała na mieście.
Na sztaba zapraszam od godziny 16 do Street na Marcina Kasprzaka 4.
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się nietypowo w drugi piątek miesiąca czyli 12.09.2025 od godziny 16.
Miejsca jeszcze nie podaję, gdyż czekam na rekomendacje lokalu od naszego eksperta :)
Powodzenia, raczej ciężko będzie.
Nie, nie śpimy tylko na sztaba jedziemy;)
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik który odbędzie się w piątek 1.8.25 od godziny 16-tej w HOPITO na ul. Chmielnej 24.
I taka ciekawostka ze statyk, to ostatni raz byliśmy tam dokładnie rok temu:)
Okazało się że wybrany przeze mnie bar jest otwarty od 18 to zmieniam miejscówkę na Kuchnia Żoliborz, Warszawa, ul. Rydygiera 8, bud. 20B. Godzina oczywiście pozostaje bez zmian. Pierwsza osoba która tam dotrze proszona jest o zajęcie stolika na jakieś 10 osób, ja będę coś około 17-tej.
Tradycyjnie zapraszam na Sztab Warszawski który odbędzie się tym razem nie typowo w sobotę 7.06.2025r. w Potok Bar & Sala Koncertowa, ul. Potocka 14. Lokal znajduje się niedaleko odbywającego się Pixel Heaven i z tej okazji liczę na większą frekwencję :)
Edit: zmiana miejscówki na Kuchnia Żoliborz, Warszawa, ul. Rydygiera 8, bud. 20B, a spotkanie zaczynamy od godziny 16-tej.
Tradycyjnie jak co miesiąc zapraszam na sztabik w pierwszy piątek miesiąca czyli 2.05.25 od godziny 16-tej w Beer Station na Wolskiej 89 https://www.beerstation.pl/.
Znalezione posty [ 1 do 25 z 634 ]
Strony 1 2 3 … 26 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.026 sekund, wykonano 30 zapytań