Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 33)
Strony 1 2 3 … 33 Następna
1. VLX - 1 szt.
2. Perinoid - 1 szt.
3. As - 1 szt.
4. Spencer - 1 szt.
5. Laborant - 1 szt.
6. Drakon - 1 szt.
7. Mono - 1 szt.
8. Pancio - 1 szt.
9. Pabloz - 1 szt.
10. dez3 - 2 szt.
11. Lizard - 1 szt.
12. drac030 - 2 szt.
13. pin - 2 szt.
14. Oswald - 1 szt.
15. uicr0Bee - 1 szt
16. thePink - 1szt
17. gwinter - 1 szt, jak starczy sił to dwie ( nawet kosztem Pina )
18. arctus - 2 szt.
19. hsimpson - 1 szt.
20. piomet - 1 szt.
21. MGor - 1 sz
22. dragmar - 1 szt.
23. ratai - 1 szt.
24. SuN - 1 szt.
1. przemek-o
2. perinoid
3. As
4. laborant
5. Spencer
6. mono
7. krap
8. pablozp
9. macgyver
10. Drakon
11. Lizard
12. dra030
13. dely
14. AdamK
15. pin
16. Cyprian
17. uicr0Bee
18. pajero
19. Yezy
20. Rocky
21. mayonez
22. SuN
może nie 24h a 24d :)
Ja tu pójdę jak Pecus: pogoda - trzeba drzewka poprzycinać itd.
Ciekawe, do mnie dotarło bez problemów, także ten foch to nie przeze mnie na szczęście.
@bocianu: przespałeś 2 dni?
ja dziękuję, bez listingu :)
Jakaś żrąca pasta/kalafonia czy coś.
jest jak pisze lopez, ponieważ AVG dla xexa musi załadować go do swojej pamięci i wtedy ma już mniej na "pożyczenie" atarce. SUB ma więcej pamięci więc zawsze da 1MB.
AVG i SUB potrafi stokować karty (z obrazów), to co pisze perinoid.
NTSC to 1 zworka, nic więcej.
poproszę PicoNES i Otaku 2600/7800 po 1 szt.
@AS, po co Ci STe? :) TOMS z tym nie pójdzie.
Znalazłem. Na LP dostaniesz.
dragon_x napisał/a::( a jest coś dla STE?
a to https://www.youtube.com/watch?v=2cQa3uvHcZQ ?
Nabyłem leciwe 800xl, które ktoś przerobił tak, że wlutował kabel wraz z ładowarką od komórki, która stała się integralną częścią zestawu, dyndającą na kablu :) No bo daje 5v i komp działa - taka odpowiedź na pytanie czemu tak :)
masz jeszcze miejsce na strychu widzę? :)
#1 - 100 PLN - Artu2tu
#2 - 100 PLN - SuN
#3 - 70 PLN - bocianu
#4 - 70 PLN - przem0c
#5 - 20 PLN - przem0c
#1 - 90 PLN - przem0c
#2 - 80 PLN - SuN
#3 - 60 PLN - axe
#4 - 70 PLN - przem0c
#5 - 20 PLN - przem0c
Znalezione posty [ 1 do 25 z 819 ]
Strony 1 2 3 … 33 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.047 sekund, wykonano 17 zapytań