Z czystej ciekawości - interesuje mnie jedna rzecz. A mianowicie Cubase Compo. Jaki jest sens robienia competition, w którym ktoś wziął sobie 4 zmiksowane ścieżki, wstawił do Cubase'a na Atari, żeby na party można było nacisnąć PLAY i zobaczyć "ej, to leci z Cubase'a na Atari!". Myślę, że na tej samej zasadzie można by było wrzucić pojedynczego wave'a, zrobić play w jakimś playerze i powiedzieć "zobaczcie, wave leci z Atari!". Czy mnożenie competitions tylko dlatego, że ktoś coś zrobił i trzeba wymyśleć jakąś kategorię, ma sens? Proponuję Pokey One Hand Music Compo - osobne competition dla tych, którzy zrobią muzykę na Pokeya używając tylko jednej ręki. Na party przyjeżdżają dorośli ludzie (chyba), więc nie każdy musi się wystawić, żeby dostać dyplom i nagrodę (jak w przedszkolu, żeby żadne dziecko nie poczuło się pominięte). Fajnie, że ktoś chce coś pokazać, ale nie tędy droga moim zdaniem.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
