https://www.xtdmusic.eu/?sel=escape
Dla wszystkich chętnych, 12 kawałków do posłuchania.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Miejsca w sieci » Nowy materiał - dla wszystkich
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
https://www.xtdmusic.eu/?sel=escape
Dla wszystkich chętnych, 12 kawałków do posłuchania.
Materiał jest za darmo dla wszystkich na stronie, ale jakby ktoś chciał CD, to jednak znalazł się wydawca, który wysyła płyty:
https://allegro.pl/oferta/xtd-escape-fu ... 0096714745
Gdyby ktoś chciał, jeszcze przez parę dni pewnie będzie dostępne.
Mała uwaga - nie mam żadnego kontaktu z płytami, nie zajmuję się ani produkcją, ani dystrybucją, więc ewentualne pytania proszę zadawać sprzedającemu.
Super, posłuchamy

Mały update dla chętnych:
1. Zarówno "Escape" jak i poprzednia płyta ("Closer") są na Spotify. I chyba na iTunes też.
2. Na stronie www.xtdmusic.eu jest oczywiście do pobrania i odsłuchania za darmo.
3. Na w/w stronie jest też trochę nowszych utworów w dziale NEXT, w tym kilka z tego roku.
4. Jeżeli ktoś woli Facebooka lub chciałby odwiedzić mój profil: link do fanpage'a
5. Dla tych, co wolą YouTube: ESCAPE oraz dwa nowe utwory: Diamond Waterfalls (z własnymi animacjami) oraz Distant Horizon (w chwili pisania tego posta - najnowszy kawałek).
To takie informacje dla chętnych. Zapraszam do słuchania i oglądania / odwiedzania.
PS. Nie wiem co źle robię, ale linki z pkt. 5 za cholerę nie chciały mi się zamienić na klikalne, mimo użycia BBCode.
chyba youtube wkleja się bez kodu bo zmieniają się same na wideo tak z tego co pamietam

Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Miejsca w sieci » Nowy materiał - dla wszystkich
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 54 zapytań