1

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

@grey ja byłem w 2014 roku i Pan Łosowski także z Panem Liroyem

2

(147 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

taka uwaga, gdy IDE Plus siedzi w 600xl nie wepne nic  do SIO

3

(31 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Mi zalezy na  Dac i PBI

4

(32 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

I w każdej z tych kilkudziesięciu  amig jest kikstart modyfikowany i skopiowany bez licencji, a za czasow młodści mieli po 400 dyskietek piratoŵ.

5

(31 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

+1

6

(147 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

@simius blik poszedł, dane do wysylji poszly na priv

7

(147 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

1 szt

8

(53 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

1 szt

9

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię pozostałe)

Biere

10

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

To nie moje dzieło tylko kolegi Kkrys

11

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

W którym ?

12

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

:-)

13

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

Atari tak chciało

14

(2 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Na obrazku był zapewne mój blok i blok mojego kolegi. 1993 rok przerzuciliśmy kabel kilużyłowy nad placem zabaw pomiędzy balkonami, sparowalismy dwie amigi 500, graliśmy na 2 playery w lotusa i jeszcze w jakiś symulator, było wybornie. Problem był taki że jak wiatr mocniej zawiał to amiga została szarpnięta w strone okna :) no nie był to polpak ale radocha była

Na jakie cele  ? Bo kupiłbym ale na sepse nie zapłace

16

(12 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Nie lubie polskich gier

17

(48 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

.

18

(48 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

Właśnie

19

(4 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 16/32bit)

https://www.ebay.pl/itm/267428239356

Kupie box do atari 130 xe, może być bez wypełniaczy ale box̌ musi być w miare ładny estetyczny

Bardzo fajnie to działa, sprawna wybieraczka romów, łatwe wyjscie z gry, lagów nie zauważyłem . Polecam, małe to to można zabrać do pracy lub na impreze w kieszeń

https://github.com/fhoedemakers/pico-smsplus
https://github.com/fhoedemakers/pico-genesisPlus

Widze w netach że jest takie pico dla sega master oraz megadrive. Ale to chyba osobny byt ? Nie da się corów znieniać ? Brałbym dla sms i md

Wezmę 1 szt z portami nes

25

(52 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Fajny termin, będzie wìęcej prac, będę też z rodziną na wakacjach rzut beretem