Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 53)
Strony 1 2 3 … 53 Następna
@grey ja byłem w 2014 roku i Pan Łosowski także z Panem Liroyem
taka uwaga, gdy IDE Plus siedzi w 600xl nie wepne nic do SIO
I w każdej z tych kilkudziesięciu amig jest kikstart modyfikowany i skopiowany bez licencji, a za czasow młodści mieli po 400 dyskietek piratoŵ.
@simius blik poszedł, dane do wysylji poszly na priv
To nie moje dzieło tylko kolegi Kkrys
Na obrazku był zapewne mój blok i blok mojego kolegi. 1993 rok przerzuciliśmy kabel kilużyłowy nad placem zabaw pomiędzy balkonami, sparowalismy dwie amigi 500, graliśmy na 2 playery w lotusa i jeszcze w jakiś symulator, było wybornie. Problem był taki że jak wiatr mocniej zawiał to amiga została szarpnięta w strone okna :) no nie był to polpak ale radocha była
Na jakie cele ? Bo kupiłbym ale na sepse nie zapłace
Kupie box do atari 130 xe, może być bez wypełniaczy ale box̌ musi być w miare ładny estetyczny
Bardzo fajnie to działa, sprawna wybieraczka romów, łatwe wyjscie z gry, lagów nie zauważyłem . Polecam, małe to to można zabrać do pracy lub na impreze w kieszeń
Widze w netach że jest takie pico dla sega master oraz megadrive. Ale to chyba osobny byt ? Nie da się corów znieniać ? Brałbym dla sms i md
Wezmę 1 szt z portami nes
Fajny termin, będzie wìęcej prac, będę też z rodziną na wakacjach rzut beretem
Znalezione posty [ 1 do 25 z 1,316 ]
Strony 1 2 3 … 53 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.047 sekund, wykonano 22 zapytań