To oryginał, czy z alliiiexspresss ;) ?

2

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

No i po zawodach :))

Temat do zamknięcia.

3

(2 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

Jak w temacie był :) ATARI 65XE

4

(8 odpowiedzi, napisanych Sprzęt - 8bit)

pablozp napisał/a:

Atari tak chciało

Te wydruki 3D, to Twoje dzieło? Mam pewien pomysł, żeby Atari tak chiało ;)

5

(149 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://www.ebay.com/itm/236285172321

pyk!

do zamknięcia

pyk!

pyk!

Wielkie dzięki za wpłatę!
Czyli skrzyneczka nadal do wizięcia ;)

Epokowa Skrzyneczka na Carty od Atari
W stanie jak na foto.
15zł (lub więcej ;) w/g uznania) na :   https://zrzutka.pl/xfr7nu
plus etykietka lub kod na gabaryt B

Kupię do Atari 2600 JR membranę pod przyciski " SELECT, RESET"
C022032 (Rev B)

Ew. może ktoś ma na to sposób, żeby znów działało ;))

chętny ?

pyk ;)

15

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

pyk ;)

16

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

hymmm. a ten już był ? :
https://www.ebay.com/itm/256476130746?i ... Sw6yxmF8jL

17

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

pyk ;)

pyk ;)

Jak w tytule i na foto. Oddam radyjko za wpłatę na :
https://zrzutka.pl/7h2byw lub https://zrzutka.pl/xfr7nu
plus etykieta na paczkomat (orlen lub inny).
Może by 20zł ale jak uważasz, że warto więcej to wedle uznania.
Może komuś się przyda.
Radyjko trochu sfatygowane ale fale długie 1 łapały a UKF RDC. Trza je wyprać i przestoić.

20

(5 odpowiedzi, napisanych Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari)

.. ktoś pomoże? ;)

21

(27 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

Gra sama w sobie jako River Raid była od początku "skrzywiona". Bo jakim walcem latamy samolotem ale tylko na "terenie" wody, cóż to za samolot. Powinna być łódź /motorówka.
To może by warto w tym remake zamiast samolociku, wsawić łódź, skoro poruszmy się w zakresie rzeczki.
A ogólnie w 3D jest rewelka, grafa  pasi!
Ukłon!

22

(12 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

A czy jak się ustadaryzuje (już) to będzie wtyk czy wtyczka? hymmm? :))

23

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

@Zgrd, przychylam się że do 2k a powyżej ew. "podatek" , choć wciąż nie ogarniam czemu, mam oddać za to czego nie wywaliłem a kiedyś ze wszystkimi podatkami kupiłem :/

"...im więcej widzę tym mniej mogę zrozumieć..."

tiaa kwota wolna....
tiaa kostyt....

Orwell wciąż i niezmiennie aktualny.

24

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

.. i ten tego, dotyczyć to ma wszystkich platform od a do z? czyli sprzeda..., ebaju... gumtrryy itp tyż?  :( sraka na całej linii i jeszcze kotwica w plecy...

25

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

... a tu a kuku: od 1 07 2024   niespodziewajka,  DAC7     .... pyk