Przejdź do treści forum
atari.area forum
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Opcje wyszukiwania
marpla napisał/a:A ja w takim razie poproszę o wsad zrobię upgrade i potestuje dalej :)
Przyłączam się do prośby. Blaster dotarł od Chińczyka, z drżącymi rękoma wydłubałem Sophię - udało się bez zniszczeń. Po dolutowaniu pinów JTAG mam komunikację z układem, czekam tylko na wsad.
Czy coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/32831280653.html wystarczy żeby przeprogramować Sophię?
Simius napisał/a:To musi być zupełnie inny problem. U mnie gra sie uruchamia także na dotychczasowym firmware, oczywiście działa źle, ale opisanego zachowania nie ma.
Potwierdzam. Ta wersja działa równie dobrze/źle jak ta którą ja posiadam.
Simius napisał/a:Przyczyna zlokalizowana i usunieta. Obiekty o kolorze z rejestru COLPF3 pochodzą z trzech źródeł - normalnej grafiki, trybu 10 GTIA i połączonych pocisków. System wykrywał niepotrzebnie kolizje pocisku z obiektem z trzeciego źródła, czyli z samym sobą. Bląd nie jest wykrywany przez Acid800, nie zauważył go też do tej pory żaden z dotychczasowych użytkowników. Najwyraźniej sytuacja, w której występuje, jest dosyć rzadka.
To sprawdź jeszcze grę Blowsub - tutaj pocisk przeciwników nie musi cię trafić - ginesz jak tylko doleci do góry ekranu.
Simius napisał/a:Piszesz o pionowym, wąskim migoczącym pasku z prawej strony ekranu?
Nie. W momencie jak ma pojawić się przeciwnik moja postać wraca do punktu startowego a przeciwnik znika. I tak w kółko. Co prawda robiłem rozszerzenie pamięci mojej 65XE do 130XE i właśnie nie pamiętam czy po tym upgrejdzie odpalałem tą grę.
Może ktoś sprawdzić grę Bruce Lee na zośce? U mnie się gliczuje, ale nie jestem pewny czy to przez Sophię czy miałem tak wcześniej.
Ja również jestem chętny na 1 szt.
1.ZuluGula - 2szt. 1szt.
2.pancio.net - 1 szt.
3._kriss_ - 1 szt.
4.Sniegowy - 1 szt.
5.dragmar - 1 szt.
6.pawel - 1 szt.
7.atarixegs - 1 szt.
8.seban - 1 szt.
9.sun - 1 szt.
10. lopez - 1szt.
11. perinoid - 1szt.
12. bocianu - 1szt.
13. sikor - wstępnie 1, docelowo 2szt
14. uicr0Bee - 1 szt.
15. KrISS - 1 szt.
16. tooloudtoowide - 1 szt.
17. Montezuma - 1 szt.
18. Duddie - 2 szt.
19. Yezy - 2 szt.
20. Pablozp - 1 szt.
21. Dez3 - 1 szt.
22. rjw - 1 szt.
23. takron27 - 1szt.
24. MGor - 1 szt.
25. antek - 1 szt.
26. Atari-User 2 szt (lub 3szt. zależy jaka będzie cena).
27. Relnet13 -1 szt.
28. Mono - 2 szt.
29. Mq - 1szt.
30. Renton - 1szt.
31. Antek - 1 szt.
32. JLS - 1 szt.
33. hsimpson 1 szt.
34. Drakon - 1 szt.
35. G'Kar - 1 szt. (lub 2 szt w zależności od ceny)
36. Krzy65siek - 1 szt.
37. qbahusak - 1 szt.
38. JohnBlbec - 1 piece (if it's possible to send to czech)
39. as... 1szt
40. RATAI 1szt.
41. Zaslav 1 szt.
42. darpajdp 1szt.
43. Emu 1szt.
44. OlaHime 1szt.
45. madness77 1szt.
46. jer
47. e-gen
48. infarmotyk - 1szt.
49. marpla - 1szt.
50. Cobol - 1 szt.
51. przebor - 1szt.
52. PrzemasIII - 1 szt.
53. HoH - 1 szt.
54. trub - 1szt.
55. lemiel - 1 szt.
56. TMK - 1 szt.
57. Sivvus - 1 szt.
Znalezione posty [ 7 ]
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.043 sekund, wykonano 60 zapytań