1

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Atari SC1425
https://www.ebay.de/itm/168456360262?_s ... R4zym6rdZw

2

(10,043 odpowiedzi, napisanych Bałagan)

https://www.youtube.com/watch?v=cz2rBrTsJbk

3

(2 odpowiedzi, napisanych Zloty)

A "mosze" by tak odpalić sprzedaż wejściówek na ten zlot ...?
Co Pan na to Panie Rafciu ?

4

(1 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Będzie trochę osób ;)

5

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Mamy 2gą... w końcu udało się skontaktować z bazą.

6

(15 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Fajnie to wygląda!
Aż sobie odpalę latarkę z rapidusem i vbxe ;)

7

(147 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Ostatnio Kermit na last zrobił taką prezentację.
Mi się podobała .!.
ide + , ; plus Antonia 2 turbo którą od lat oglądam u Draco030, coś wspaniałego!

p.s.
To trzeba było by, to  nagrać dla potomności!
@Vasco myślę że ogarnie temat nagrywania, takie rozszerzenia, to nie w kij dmuchał, są po prostu rewelacyjne!

8

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

3 osoby turysta (Gzynio, Nosty, as... ) czwartek niedziela

9

(52 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

Ale to tylko taka sugestia, AI może jeszcze nie ogarnia ;)

10

(52 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

-Draco..
A jak byś tak poprawił pod rapidus-a ;)

11

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

mono, przyjechał byś do wawy...

12

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Trzeba mu zgłosić ;
-aby wyłączył globalne mycie Warszawy w piątek.

13

(10 odpowiedzi, napisanych Zloty)

p.s. proszę mnie obudzić!
Abym nie przegapił znowu ;)

14

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Co to jest ? Szare 1050 bez włącznika ?

15

(12 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Grill w Centrum Warszawy w parku ;)
Jak tam nie przyjść!

16

(6,392 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Dobrze wyglądający atari sc1435:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/monit ... st-1040ste

p.s. z xe/xl też działa dzięki vbxe, idealnie pasuje wymiarami do xe...

17

(32 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

Ale on z tego co mi się wydaje ma kilka kont, ale to mi się tylko wydaje ;)

18

(32 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

perinoid napisał/a:

Aas... Zauważ, że stała się czymś w rodzaju monopolisty. Podkupuje oferty tańsze od jej i potem sprzedaje po swojej cenie. W zasadzie dyktuje tak ceny. To nie jest działanie czysto spekulanckie. Moralnie nieuczciwe ale dozwolone prawnie. I nic się nie da z tym zrobić.

Tak jak piszesz, no ale ze wszystkim tak jest :(

19

(32 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

@Peri,
Władcę i coś tam jeszcze właśnie zgrywałeś od tej Justyn-y, nawet bezpośrednio do Ciebie poszła paczka ;)

20

(32 odpowiedzi, napisanych Kolekcjonowanie)

uicr0Bee napisał/a:

Po 4 dniach wystawione za 250:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/misja ... avalon-exk

Gdyby aukcje już zniknęły:
https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=13560
https://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=13561

Kupowałem od tej "Justyny" kilka razy właśnie oryginały na dyskietkach do Atari xe/xl Polskie, złego słowa nie powiem zawsze wszystkie działały. Jak dobrze pamiętam ten allegrowicz ma kilka kont..

21

(4 odpowiedzi, napisanych Software, Gry - 8bit)

https://www.youtube.com/watch?v=rhfvTfKau8U

22

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

mayonez napisał/a:

Nie dam rady niestety

To niedziela ?

23

(7 odpowiedzi, napisanych Zloty)

Raczej nie dam rady w piątek;
@lewiS, repepa mi pasuje :)

24

(70 odpowiedzi, napisanych Fabryka - 8bit)

Tak jest coś takiego, @Kermit o tym wspominał na Last Party 2026, micro hdmi w miejscu przełącznika "kanałów" bez wiercenia itd.

25

(45 odpowiedzi, napisanych Zloty)

sebaloz napisał/a:

proszę zarezerwować:
3. Sebaloz, Dante, trzecia osoba - pokój 3 os. (czw/pt, pt/sob, sob/nd).

Pokój śmierci znowu się szykuje ;)