Przejdź do treści forum
atari.area
Twoje polskie źródło informacji o Atari
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi
Aktualności ze świata Atari
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Opcje wyszukiwania (Strona 1 z 294)
Strony 1 2 3 … 294 Następna
A "mosze" by tak odpalić sprzedaż wejściówek na ten zlot ...?
Co Pan na to Panie Rafciu ?
Mamy 2gą... w końcu udało się skontaktować z bazą.
Fajnie to wygląda!
Aż sobie odpalę latarkę z rapidusem i vbxe ;)
Ostatnio Kermit na last zrobił taką prezentację.
Mi się podobała .!.
ide + , ; plus Antonia 2 turbo którą od lat oglądam u Draco030, coś wspaniałego!
p.s.
To trzeba było by, to nagrać dla potomności!
@Vasco myślę że ogarnie temat nagrywania, takie rozszerzenia, to nie w kij dmuchał, są po prostu rewelacyjne!
3 osoby turysta (Gzynio, Nosty, as... ) czwartek niedziela
Ale to tylko taka sugestia, AI może jeszcze nie ogarnia ;)
-Draco..
A jak byś tak poprawił pod rapidus-a ;)
mono, przyjechał byś do wawy...
Trzeba mu zgłosić ;
-aby wyłączył globalne mycie Warszawy w piątek.
p.s. proszę mnie obudzić!
Abym nie przegapił znowu ;)
Co to jest ? Szare 1050 bez włącznika ?
Grill w Centrum Warszawy w parku ;)
Jak tam nie przyjść!
Dobrze wyglądający atari sc1435:
https://allegrolokalnie.pl/oferta/monit ... st-1040ste
p.s. z xe/xl też działa dzięki vbxe, idealnie pasuje wymiarami do xe...
Ale on z tego co mi się wydaje ma kilka kont, ale to mi się tylko wydaje ;)
perinoid napisał/a:Aas... Zauważ, że stała się czymś w rodzaju monopolisty. Podkupuje oferty tańsze od jej i potem sprzedaje po swojej cenie. W zasadzie dyktuje tak ceny. To nie jest działanie czysto spekulanckie. Moralnie nieuczciwe ale dozwolone prawnie. I nic się nie da z tym zrobić.
Tak jak piszesz, no ale ze wszystkim tak jest :(
@Peri,
Władcę i coś tam jeszcze właśnie zgrywałeś od tej Justyn-y, nawet bezpośrednio do Ciebie poszła paczka ;)
Kupowałem od tej "Justyny" kilka razy właśnie oryginały na dyskietkach do Atari xe/xl Polskie, złego słowa nie powiem zawsze wszystkie działały. Jak dobrze pamiętam ten allegrowicz ma kilka kont..
mayonez napisał/a:Nie dam rady niestety
To niedziela ?
Raczej nie dam rady w piątek;
@lewiS, repepa mi pasuje :)
Tak jest coś takiego, @Kermit o tym wspominał na Last Party 2026, micro hdmi w miejscu przełącznika "kanałów" bez wiercenia itd.
sebaloz napisał/a:proszę zarezerwować:
3. Sebaloz, Dante, trzecia osoba - pokój 3 os. (czw/pt, pt/sob, sob/nd).
Pokój śmierci znowu się szykuje ;)
Znalezione posty [ 1 do 25 z 7,327 ]
Strony 1 2 3 … 294 Następna
Forum oparte o: PunBB
Currently installed 7 official extensions. Copyright © 2003–2009 PunBB.
Wygenerowano w 0.226 sekund, wykonano 13 zapytań