152 rozdzielczosc ekranu

przez xxl

154 liczby ze znakiem

przez xxl

156 Wyłączanie BASIC-a

przez Montezuma

158 antic i 240 linii

przez xxl

160 przenikanie napisów

przez mono

163 kompresja

przez mono

164 rmt replayer

przez mkm

165 Zabawa z Turbo Basic XL

przez Cobol ( Stron 1 2 )

166 Znaleziska na dyskietkach.

przez PROTON

167 Port joysticka jako wyjście

przez perinoid

168 programowanie 6502/antic

przez Impuls ( Stron 1 2 )

169 vbxe blitter

przez mono

170 DIR do zmiennej pod TB XL?

przez Sikor

171 Doynamite na XE/XL

przez tebe

174 dekompresor lzh

przez mono

177 relokacja pliku RMT

przez gorgh

178 Quick Assembler

przez bezrobotny ( Stron 1 2 )

179 błąd OS ?

przez xxl

180 replay

przez xxl