Z przyjemnością ogłaszam przekroczenie bariery dwustu tysięcy postów.
Posta numer 200000 wpisał Yerzmyey. Wygrywa talon na balon.
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Sprawy atari.area » Wiwat jubileusz
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Z przyjemnością ogłaszam przekroczenie bariery dwustu tysięcy postów.
Posta numer 200000 wpisał Yerzmyey. Wygrywa talon na balon.
Kiedy 262144?
Rozumiem ze ten post podpada pod bezczelne nabijanie statsow ;) Proszę p złożenie wyjaśnień na piśmie ;)
Zasada 4:
Wszelkie nabijanie sobie statsów, a szczególnie te bezczelne (typu: ooou yeah - to mój 234 post!!!!!!!!!!!!11) powoduje zresetowanie licznika napisanych postów do wartości 1 (słownie: jeden). Jeśli użytkownik powtórzy ów niecny proceder automatycznie dostaje bana na okres 1 tygodnia. Kolejne powtórzenia karane są wg wzoru: numer kolejny przewinienia razy tydzien odpoczynku od forum.
Gratulacje, syscall, to Twój 768 post. Jaka równa liczba, przypadek?...
:D :D :D
oby nasze przedsiębiorstwo rozwijało się bujnie i oby kwitło bo nasza sprawa jest słuszna!
Wiwat krwawy Hegemon!
Wiwat krwawy Hegemon!
Po pierwsze, to: "niech co, Krwawy Hegemon?"
a po drugie, to "Na plasterki!!!!" tylko nie wiem kto... bo po ostatnich "wymianach poglądów" to chyba jednak "Regulaminy na plasterki" :P
Oj tam, oj tam!
Oj tam, oj tam!
Pull Up, Pull Up!
??
niech zyja lysi !!! :D :D :D :D :D :D
wiec Kier oddaj moje 1000 postow
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprawy atari.area » Wiwat jubileusz
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 58 zapytań