No właśnie, ciekawa sprawa, wie ktoś jak zabrać się za te te "starsze" adaptacje gier od PP? Pera pisze że to są te, które wyświetlają szary ekran na początku. Sam zaleca zostawić sobie je na później, nigdzie jednak nie mogłem znaleść info czego popróbować.
Np Secret of the monkey isnalnd albo kings quest, Po odpaleniu wracają to tosu w low resolution i zmienioną paletą kolorów
Mam 4mb, bliter wyłączam/włączam TOSy zazwyczaj 1.04/206 ten sam problem na STE/ST,.
Może chodzi o sterowniki ? Mam ICD, mam tez HDDRivera ale nie próbowałem ich na grach od PP
Nie wiem chciałęm zapuścić żurawia wsród ekspertów bo pewnie tą ścieżką szło już wielu :)
FujiNet Battleship od Erica Carra Nowa gra Battleship na Atari 8-bit, obsługa do 4 graczy, dostępna przez FujiNet Game Lobby.
Nowy firmware 1.3 dla karty 80-column Brian Reifsnyder wydał aktualizację firmware 1.3 dla karty 80 kolumn do rozszerzenia 1090XL z ulepszeniami w prędkości.
TileT 0.42 Przeglądarkowy edytor map dla Atari 8-bit (ANTIC 5) doczekał się aktualizacji z ważnymi poprawkami i funkcjami.
Gemini 3 Pro stworzyło grę na Atari Nosty stworzył kompletną grę na Atari z pomocą AI Gemini 3 Pro. Efekt zaskakuje!
Replika Atari 800XL ładuje grę z taśmy Revive Machines pokazało ładowanie gry Tactic z magnetofonu na nadchodzącej replice Atari 800XL!