Wlazłem dzisiaj na AA i oto co się ukazało moim oczom:
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Jakieś satanistyczne klimaty, chyba podziękuję i poszukam sobie innego forum ;)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Bałagan » AA Satan !
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wlazłem dzisiaj na AA i oto co się ukazało moim oczom:
Mamy 666 zarejestrowanych użytkowników
Jakieś satanistyczne klimaty, chyba podziękuję i poszukam sobie innego forum ;)
Niestety, jakis Jurgi (a konkretnie Jurgi2) wpadl na to pierwszy...
to już lepiej - niż "rodzina radia maryja"
AVE SATAN !!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
666;-
:D
atari=666?
666=?
kto taki madry kto powie?
może sciągniemy tutaj kogoś z byłego Pentagramu i będzie klimacik :rolleyes: :lol:
Casper, ty nic nie pisz... pamietasz moze ktos sie/cie nazwal "CASPER(atos)" - byles wtedy mroczny, czy co cos ?!?
tips: To bylo w epoce tworzenia "Mortala" na 8-bitowe atari... :D
No, no, ale robi się mroczno. Atari to zupełnie satanistyczny komputer. Mamy przecież gierkę Satan's Hollow, nie?
Nie wiem, czemu ci goście z Church of Satan, tak czepili się Aplle'a. :?
[ Dodano: 13.01.2005 01:07:24 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
No właśnie;- ale gwardia o. rydzyka zniweczyła nasze mroczne plany. Liczba użytkowników niestety przekroczyła magiczną liczbę: 666 :cry:
:D:D:D
to niestety już katolickie forum :lol: . To teraz Lizard - musisz się wyspowiadać.
&*@$!!!
Więcej grzechów nie pamiętam.
Może poprosimy pana kierownika ZAMIESZANIA, by utrzymał liczbę użytkowników na pięknym poziomie 600 i 60 i 6. Skoro potrafi tak pięknie moderować ilość postów, to liczbę usersów też na pewno potrafi. Ale tak, by w statystykach była rzeczywista ilość, a na stronie głównej ta specjalna. ;)
[ Dodano: 13.01.2005 19:38:57 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:
No wiesz Co do Drunk Chessboard to nie ma ci sie dziwic - tam przeciez, jak to ktos powiedzial, byla taka mroczna muzyka... : P
Grubshy: w związku z tym grupa Pentagram przyznała X-rayowi honorowe członkowstwo ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » AA Satan !
Wygenerowano w 0.040 sekund, wykonano 52 zapytań