Witam,
Dostałem za koszta przesyłki xe65. (big frasunek dla stryker)
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Scena - 8bit » XE65 + Qmeg + ...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Dostałem za koszta przesyłki xe65. (big frasunek dla stryker)
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
http://www.atari8.info/artykul.php
[ Dodano: 22.04.2005 15:23:25 ]
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
http://www2.asw.cz/~kubecj/acdpna.htm
http://www2.asw.cz/~kubecj/acarts.htm#oss
Mocno poprawiona i bardziej precyzyjna instrukcja QMEGa w wersji 4.04 jest oczywiscie na ATARIKI
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
Piekary 10 km od Zabrza...:-)
Draco: Czym sie rozni ten na A8 od Atariki? Bo przygladam sie i nie widze :(
To zobacz historie zmian na Atariki.
Wyjsciowo byly takie same, ale duuuzo sie zmienilo.
Dopisalem wiele informacji, ktore w pierwszej wersji byly domyslami, lub blednymi (z powodu blednych domyslow ;) ).
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » XE65 + Qmeg + ...
Wygenerowano w 0.038 sekund, wykonano 25 zapytań