Witam,
Dostałem za koszta przesyłki xe65. (big frasunek dla stryker)
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Obrazy w 1024 kolorach na VBXE Nowy konwerter i przeglądarka obrazów dla rozszerzenia VBXE pozwalają wyświetlić aż 1024 kolory.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
atari.area forum » Scena - 8bit » XE65 + Qmeg + ...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam,
Dostałem za koszta przesyłki xe65. (big frasunek dla stryker)
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
(A ha - gdzie znadję instrukcję do qmega?)
http://www.atari8.info/artykul.php
[ Dodano: 22.04.2005 15:23:25 ]
Ma ktoś może MAC65 na cartridge ?
http://www2.asw.cz/~kubecj/acdpna.htm
http://www2.asw.cz/~kubecj/acarts.htm#oss
Mocno poprawiona i bardziej precyzyjna instrukcja QMEGa w wersji 4.04 jest oczywiscie na ATARIKI
(no i czy ktoś tu rozszerza pamięć w xe65 w okolicach Zabrza?)
Piekary 10 km od Zabrza...:-)
Draco: Czym sie rozni ten na A8 od Atariki? Bo przygladam sie i nie widze :(
To zobacz historie zmian na Atariki.
Wyjsciowo byly takie same, ale duuuzo sie zmienilo.
Dopisalem wiele informacji, ktore w pierwszej wersji byly domyslami, lub blednymi (z powodu blednych domyslow ;) ).
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » XE65 + Qmeg + ...
Wygenerowano w 0.099 sekund, wykonano 25 zapytań