witam,
rozpoczely sie prace nad atarowa wersja gry http://www.gamesgames.com/game/Hashi.html czy ktos spotkal sie gdzies z algorytmem generowania poprawnych hashi (najlepiej z poziomem trudnosci) ?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Fabryka - 8bit » Hashi
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
witam,
rozpoczely sie prace nad atarowa wersja gry http://www.gamesgames.com/game/Hashi.html czy ktos spotkal sie gdzies z algorytmem generowania poprawnych hashi (najlepiej z poziomem trudnosci) ?
Dokładnie identyczna gierka znajduje się w 'Simon Tatham's Portable Puzzle Collection' (http://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/puzzles/) pod nazwą Bridges. Dostępny jest kod w C, jest tam też sporo innych fajnych gierek - będziesz miał robotę :)
Są niżej, jako puzzles-version.tar.gz
a ja bym prosił więcej pętelek.
chyba jestem zbyt głupi. :) - o co chodzi w tej grze, tak w skrócie? Niestety manual w eng. nie jest dla mnie jasny ;)-
w skrocie to tak:
kolka trzeba polaczyc ze soba jedna lub dwoma liniami poziomymi lub pionowymi w taki sposob, zeby suma linii 'wychodzacych' z kolka byla rowna liczbie w kolku, linie nie moga sie przecinac i co rownie wazne - kazde kolko musi miec polaczenie z kazdym - nie bezposrednio oczywiscie...
:) - no to teraz mogę powiedzieć, iż to dobra gra :). XXL - czy istnieje szansa na support dla amiga/atari st mouse??
wlasciwie to tak, bo do zakodowania sterowania to mi jeszcze hoho brakuje ;-)
zastanawialem sie nad sterowaniem joyem i wielkim kursorem (jak w loops dx) fire aktywuje "wyspe" po czym wychylenie dzoja ustawia jeden,dwa lub kasuje 'most', kolejny fire dezaktywuje wyspe. moze cos takiego? wydaje mi sie dosc intuicyjne, ale oczywiscie mysz tez nie jest zla.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Fabryka - 8bit » Hashi
Wygenerowano w 0.019 sekund, wykonano 58 zapytań