Wyrzutnia fortepianów. Co prawda jeszcze nie międzykontynentalna, ale od czegoś trzeba zacząć.
http://www.youtube.com/watch?v=-wVADKznOhY
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » Doczekaliśmy się. Marzenia się spełniły.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Wyrzutnia fortepianów. Co prawda jeszcze nie międzykontynentalna, ale od czegoś trzeba zacząć.
http://www.youtube.com/watch?v=-wVADKznOhY
Też mi... Jakby przy tym pianinie siedział pianista grający Chopina - to by było coś! Może doczekamy kiedyś takiej wyrzutni, można ją będzie wypróbować na Konkursie Chopinowskim...
zastanawiam sie czy u Tolkiena pewien ork dalej by stał twardo widząc lecący w jego kierunku np. fortepian (fortepain?) podczas oblężenia Minas Tirith ;)
HAHA! No tego to sie nie spodziewalem. Co prawda pianino, ale blizej niz dalej.
Na Discovery można było oglądać podobną maszynę w działaniu. Połamała się w czasie rzutu samochodem :)
... to jest lepsze - i co gorsza, można to zbudować na potrzeby najbliższego party :) - Oto nagroda dla zwycięzców każdego z konkursu :) -
http://www.youtube.com/watch?v=67fFDiPR ... re=related
:)
Ktoś kiedyś przyjechał na party takim autem ze wzmocnieniami w środku...
Ale i tak uważam, że ten od fortepianów ma nasr*** w głowie...
A ja uważam, że nafortepianowane.
Miło i przyjemnie czasem się zafortepianić.
Tia... gram ostatnio w Guitars On Fire na Wii, ale Piano(s) On Fire, mimo że zasady inne, okazuje się też niezłe :-D
Ktoś kiedyś przyjechał na party takim autem ze wzmocnieniami w środku...
ciekawe kto :)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Doczekaliśmy się. Marzenia się spełniły.
Wygenerowano w 0.023 sekund, wykonano 62 zapytań