Cześć
Oddam za darmo:
1) monitor Atari SM124 (mono do ST), szt. 2
2) kabelek COM2USB marki Prolific
Odbiór osobisty (Warszawa).
? HEX$(6670358)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
FiSh 0.70 Bocianu wydał FiSh 0.70, shell ułatwiający przeszukiwanie zasobów serwerów TNFS.
Street Fighter II już na Atari 8-bit! Vega i jego zespół wydali finalną wersję kultowej bijatyki. Wymaga 4MB cartridge i 64KB RAM.
Elite Demo 6 na Atari 8-bit! Trwają prace nad konwersją kultowej gry Elite. Szóste demo wprowadza liczne poprawki błędów.
vbcc v5 dla 6502 Kompilator C vbcc doczekał się piątej wersji dystrybucji dla 6502. Zapewnia dużo szybszą arytmetykę FPU i nowe narzędzia.
HDDRIVER 12.75 Sterownik HDDRIVER, kluczowe narzędzie dla pamięci masowej Atari 16/32-bit, otrzymał aktualizację 12.75, która naprawia błąd w HDDRUTIL.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Oddam: SM124, COM2USB
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Cześć
Oddam za darmo:
1) monitor Atari SM124 (mono do ST), szt. 2
2) kabelek COM2USB marki Prolific
Odbiór osobisty (Warszawa).
Witam.
Poproszę o kabelek COM2USB. Tylko czy muszę osobiście. Pokryję koszty wysyłki plus ubytki fizyczne pójścia na pocztę.
Ja bym również poprosił o minetor. Sikor, mógłbyś przenocować go u siebie - jak będę w swojej jednostce macierzystej na 1st Sierpnia to bym odebrał? Odwdzięczę się piwem przy okazji dla obu Wielmożnych Panów.
DZIENKUWA!!
Ok, to sprzęt rozdany. Jeden monitor mam w Warszawie i mogę go natychmiast wydać chętnemu. Drugi przywiozę w przyszłym tygodniu.
@marekcplo: ok, podaj mi adres na priv, to ci wyślę pocztą. Chyba że masz jakiegoś znajomka w Warszawie, któremu mógłbym to po prostu oddać.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Oddam: SM124, COM2USB
Wygenerowano w 0.051 sekund, wykonano 19 zapytań