pare AY-magic do zx spectrum bez ay ukladu po 10 euro. Ktos na cos chetny?
Wezme na miejscu. Chyba trzy.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Zloty » forever 2010
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
pare AY-magic do zx spectrum bez ay ukladu po 10 euro. Ktos na cos chetny?
Wezme na miejscu. Chyba trzy.
i AY-magic ale z AY.
A będziesz używał? Bo jeśli **BĘDZIESZ UŻYWAĆ**, to możemy się dogadać.
Nie nie będę. Kupuję żeby rytualnie zbezcześcić a następnie spalić... Eh Yerzu Malusieńki...
Nie nie będę. Kupuję żeby rytualnie zbezcześcić a następnie spalić... Eh Yerzu Malusieńki...
A c h u j to wie, tylu podejrzanych kolekcjonerów się kręci. Strach na ulicę wyjść.
to ja bym sie pisal na sztuke sd2iec
Wychodzę z domu!
Jesteśmy jakieś 100km od gramanicy...
Organizatorzy party mają bardzo specyficzne poczucie humoru, skoro w ostatniej chwili przenoszą partyplace 15 km w szczere pole, a to się partyzanci zdziwią :/.
"No cusz".
Dobrze, że nie zdecydowali sie przesunąć terminu na inny tak w dniu dzisiejszym. :P
Coś takiego już kiedyś mnie i "paru" innych spotkało (Rush `98)...
Sie nie zdziwilismy tylko jestsmy na wiosce gdzie jest sklep czynny tylko do 12, ale za to jest internet! ;)
potwierdzam
Hehe - fajna jazda z tym partyy!
Szkoda, że nie pojechałem, kasi zbrakło nieco...
Za to z kolegą amigowcem-dyslekcjowcem coś się przy piwku skleciło.
HEW FAN! :D
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » forever 2010
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 58 zapytań