OK, nadszedł czas na odpalenie wkońcu CTPCI, potrzebuję tylko kabelek JTAG do Xilinx'a. Ktoś owy posiada i jest w stanie pożyczyć ?
Płacę za kuriera w obydwie strony tak aby nie trzeba było ruszać tyłka na pocztę :)
No chyba że ktoś jest w stanie mi taki kabelek zmontować, zapłacę cenę taką jak bym miał sobie to zakupić w Rena Electronics.
Albo jeśli ktoś w Warszawiaków posiada owy kabelek to zapraszam do siebie i przy Jacku :) zupgradeujemy firmware CT63 :)
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.