Trochę mnie AY wystraszył ale co tam
Naprawdę? Niemożliwe. A jaki edytor? (No chyba, że na PC, to się nie znam).
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Scena - 8bit » Piesiu na C64 (i inne sprawy :) )
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Trochę mnie AY wystraszył ale co tam
Naprawdę? Niemożliwe. A jaki edytor? (No chyba, że na PC, to się nie znam).
Cośtam tracker na PC :D Vortex chyba ;)
Ojej, no na nim to się akurat nie znam, heh. :) Chciałbym pomóc, ale ten tracker jest troche straszny. ;)
Yerzu, spoko. Pokażesz mi coś natywnego na Forewerze, Silly Venture, najwyżej (jak będziesz miał chwilę ;) ) thx
Yerzu, spoko. Pokażesz mi coś natywnego na
Forewerze, Silly Venture, najwyżej (jak będziesz miał chwilę ;) ) thx
Aaa, nie wiem, czy coś wezmę, bo jedziemy pociągiem, więc trudno taszczyć sprzęt.
Ale jest coś pożytecznego na stronie:
http://8bc.org/forums/viewtopic.php?id=15563&p=1
(post #32 oraz #34). Mam nadzieję, że Ci się przyda.
To najprostszy program, ale tylko takiego używam, na innych się nie znam, bom za głupi i za wsiur.
Yerzu - emulator? ;)
Ukradnij Spectaculator, dokładny i wręcz za bardzo przyjazny userowi :)
Pozwolę sobie zaproponować wypróbowanie niedawno wydanego trackera na trzy platformy z AY'grekiem: ZX'a, MSX'a i Amstrada:
http://pouet.net/prod.php?which=55197
Wiesz, w sumie Z80Stealth ma taką emulację AY, że jest nie do odróżnienia. Więc można spokojnie używać.
Teoretycznie ten powinien dobrze działać pod Windows -
http://vtrdos.ru/emulz/Z80S_600.ZIP
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Scena - 8bit » Piesiu na C64 (i inne sprawy :) )
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 53 zapytań