Jak gram sobie w quake'a, to dość często ( co 2 - 5 minut ) któryś z klawiszy blokuje się na stałe co wygląda tak że jak np blokuje się klawisz "strzałki w dół" czyli cofanie się to gra "cofa" do końca świata. Umiem to przerwać, klikając różne klawisze tak jak robi to użytkownik Windowsa którego posadzi się przed edytorem vi i karze mu się wyjść z edytora :) To sprawia że gra wraca do normy, a po kilku minutach znów muszę z tym walczyć. Nie jestem pewien, ale wydaje mi się że zdarza się to w momentach jak wciskam za dużo klawiszy na raz i coś tam nie zaskakuje "blokując się " na wciśnięciu na stałe jednego z tych klawiszy. Stawiam na to że to coś chyba nie do końca dorobiony Eiffel.
Czy ktoś też coś takiego u siebie zaobserwował?
Rusza Outline 2026 Kultowe demo-party Outline startuje w ten weekend. Sprawdź harmonogram i transmisję na żywo.
Biblioteczna strefa retro w Kościanie Retro spotkanie z Larkiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie już 23 maja 2026 roku.
VBXETERM 0.19 Nowa wersja terminala dla Atari z VBXE wprowadza 11 fontów oraz ulepszony interfejs użytkownika.
Altirra 4.50 test 10 Nowa wersja testowa emulatora Altirra wprowadza usprawnienia w debuggerze oraz funkcję autosugerowania.
Heart of Neon "Heart of Neon" to film dokumentalny o Jeffie Minterze.