Mam takie dylemato i jestem ciekaw Waszej opinii. Nie ukrywam, że mnie ostatnio finansowo przycisnęło. Wiecie: zakup chaty, multum dodatkowych płatności, których wcześniej nie miałem i najważniejsza rzecz - kontrahenci, którzy w dupie totalnej mają płatności w terminie. I ta ostatnia rzecz spowodowała, że walczę o tzw. płynność finansową żeby nie być w czarnej dupie. Aby tego dokonać rozważałem już możliwość rozpoczęcia sprzedaży całej mojej kolekcji. Nie jest to biblioteka watykańska, ale jak się może domyślacie jest na czym oko zawiesić. Ale parę dni temu jak już namówiłem sam siebie, że porobię fotki i zacznę ebajować to mnie jakoś tak zakuło w sercu jak spojrzałem na cały pokój wypełniony stuffem. Zresztą pokój, o który tak walczyłem. Ciekawy jestem Waszego podejścia do problemu. To przyciśnięcie nie powoduje jeszcze, że jestem 3 metry pod mułem, ale staje się upierdliwe. Jest do wyjścia pod warunkiem, że mi ludzie zaczną normalnie płacić. Ale jak nie zaczną to: krawat + klamka od drzwi, albo pozbycie się towaru. Tego ostatniego boję się najbardziej ;)
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.