glowas: numer juz poszedl, dzis pakuje kalwiiature, jutro wysylam
dynamike: jako ze dzis bede czyscil swoja klawiature wyciagajac klawisze to wloze je w brakuje miejsce w Twojej i sprawdze, dam znac co i jak
super - dzięki!
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » KUPIĘ klawiaturę od MEGA STE ......
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
glowas: numer juz poszedl, dzis pakuje kalwiiature, jutro wysylam
dynamike: jako ze dzis bede czyscil swoja klawiature wyciagajac klawisze to wloze je w brakuje miejsce w Twojej i sprawdze, dam znac co i jak
super - dzięki!
dynamike: to moze chcesz dzialajaca klawiature do TT ? mam taka :)
sprawdzona :)
Może być. Przeca technicznie nie ma róznicy co nie? Zaraz, "do TT" w sensie biały kolor? Spoko. To jedna z tych co na zdjęciu czy jeszcze cos innego?
@dynamike2010, cholera przeczytaj regulamin wkońcu :P bo co chwilę źle cytujesz i podejrzewam że za akcję "Porządki jesienne" głównie odpowiadasz Ty :D Co dla mniej jest o tyle lipą, że czasem poprzednie krótkie posty sam cytuję ( ale ze świadamością :) ) więc po porządkach znikną :(
racja jury... w sumie to nawet te quoty nie sa mi potrzebne wiec nie wiem czemu mi sie tak klika... za dużo okien otwartych :/
Może być. Przeca technicznie nie ma róznicy co nie? Zaraz, "do TT" w sensie biały kolor? Spoko. To jedna z tych co na zdjęciu czy jeszcze cos innego?
dynamike: to jest ta co teraz na zdjeciu, kompletna :)
Piter ponawiam pytanko dotyczące wysyłki bo do tej pory nic do mnie nie dotarło :(
Jako że zostałem oszukany przez Pitera ponawiam pytanko czy ktoś ma na sprzedaż zbędną klawiaturę do MEGA STE lub MEGA ST ważne by była szara .
glowas11: Brałeś pod uwagę to, że poczta polska daje ciała?
[edit]: polska jako polska w sumie też ;)...
polska polska zawsze daje.
I to, że "kolega" piter loguje się na forum jak informował Dely...
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » KUPIĘ klawiaturę od MEGA STE ......
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 56 zapytań