Hej
mam kolejny:/ problem z dwoma grami :henry's house i klątwa, obie są oryginalne zachowane w idealnym stanie na kasetach..., tu problem polega na wgrywaniu tych programów do komputera, w obu przypadkach sygnał jest w idealnym stanie, przez całe nagranie słychać ładne buczenie ładowania, lecz nigdy nic się nie uruchamia, nawet po zakończeniu nagrania magnetofon zatrzymuje się, a gra się nie uruchamia. W HH wygląda to tak, że cały czas jest niebieski ekran, a minutę przed końcem nagrania obraz zaczyna szaleć(miliony jakiś wzorków skacze itp.) tak z obu stron(w kasecie) w tych samych momentach(zakłócenia wyglądają tak samo), natomiast klątwa wgrywa się czarnym obrazem(przez całe nagranie słychać buczenie ładowania)
No mam nadzieje, że jakoś uda mi się to wgrać Pozdrawiam i czekam na pomysły co z tym zrobić :)
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.