Swego czasu można było do ST dokupić takie cudeńko. Czy jest ktoś w posiadaniu takiej zabawki ?
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
X. Basque Tournament of Atari 2600 Euskal Retro Association podsumowuje 10. edycję Baskijskiego Turnieju Atari 2600.
Gearlynx 0.0.10 Emulator konsoli Atari Lynx w nowej wersji 0.0.10. Sprawdź listę zmian, w tym wsparcie dla stereo!
HDDRIVER 12.73 Najnowsza wersja sterownika dysków HDDRIVER 12.73 z ulepszeniami i poprawkami.
ABBUC SWC 2025: wszystkie linki do gier Zebraliśmy wszystkie dostępne linki do gier z konkursu ABBUC Software Contest 2025! Zagraj i oceń.
RastaConverter Beta 20 RastaConverter, popularny konwerter grafiki dla Atari, otrzymał aktualizację Beta 20 z nowymi opcjami linii komend i poprawkami.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Przetwornik D/A po "równoległym" dla ST
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Swego czasu można było do ST dokupić takie cudeńko. Czy jest ktoś w posiadaniu takiej zabawki ?
Znaczy się sampler? Miałem dawno temu. Nawet trochę działało.
Nie, nie sampler. W drugą stronę.
Czyli Covox? Teoretycznie powinien działać każdy PCtowy, ale nigdy nie słyszałem żeby ktoś to podłączał do ST. W STE jest to pozbawione sensu (no chyba że Covox dający lepszą jakość niż przetworniki STE, ale wątpię aby takowe istniały)
Oczywiście że istniały i z założenia przeznaczone były dla ST. Umożliwiały np. odsłuch (w lepszej jakości ;)) muzyki w takich grach jak np. Wings of Death (w menu konfiguracyjnym masz EXT Digital - bodajże zmiana klawiszem F2). Sporo playerów modów, trackerów miało też taki wybór.
Oprócz rozwiązań dla centronicsa były też carty: MV16, ST Replay, PRO-Sound...
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Przetwornik D/A po "równoległym" dla ST
Wygenerowano w 0.014 sekund, wykonano 55 zapytań