Poniewaz robie sobie porzadki ze sprzetem to okazalo sie, ze mam jedno Atari TT nazwijmy to "zbedne":) 2 MB ST RAM, 4 MB TT RAM, dysk 1GB, wersja UK - sama jednostka centralna bez myszy i klawiatury. Ile za to mozna wolac? Przyznam szczerze, ze duze Atari mnie zupelnie nie kreca - zdecydowanie wole 8 bit.
Biblioteczna strefa retro w Kościanie Retro spotkanie z Larkiem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kościanie już 23 maja 2026 roku.
VBXETERM 0.19 Nowa wersja terminala dla Atari z VBXE wprowadza 11 fontów oraz ulepszony interfejs użytkownika.
Altirra 4.50 test 10 Nowa wersja testowa emulatora Altirra wprowadza usprawnienia w debuggerze oraz funkcję autosugerowania.
Heart of Neon "Heart of Neon" to film dokumentalny o Jeffie Minterze.
Dlaczego warto tworzyć na Atari w 2026? Pazur, jeden z twórców Cosmic Hero 2 wyjaśnia, dlaczego 8-bitowe ograniczenia rozwijają kreatywność i pasję.