TK 2000, the clone of Apple II.
Another clone, now a computer based on Apple II, made in Brazil.
http://gameplayerspecial.com/2012/07/12 ... -ii-clone/
Thanks !
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Bałagan » TK 2000, the clone of Apple II.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
TK 2000, the clone of Apple II.
Another clone, now a computer based on Apple II, made in Brazil.
http://gameplayerspecial.com/2012/07/12 ... -ii-clone/
Thanks !
Sacrilege !!! (dla ziomali: świętokradztwo)
It is ATARI forum :)
gameplayerspecial, that's amazing mix of Atari and Apple, like it
I would buy it just for a casing - is it rather rare, or it's not hard to find one? One what's average price on auctions?
Here we call the clone of the clone of the clone, because the Tk2000 inside is a clone of the Microprofessor II (an Apple II clone), and outside is a Atari 1200 XL clone, what a mess. All companies that made computers cloned from original Apple were prosecuted, the Microdigital scape because made a computer copied from a copy.
I would buy it just for a casing - is it rather rare, or it's not hard to find one? One what's average price on auctions?
http://produto.mercadolivre.com.br/MLB- ... k-2000-_JM
Around U$ 250,00.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » TK 2000, the clone of Apple II.
Wygenerowano w 0.064 sekund, wykonano 17 zapytań