Kupiłem uszkodzony Atari STe 520, uruchamia się przeważnie w HIGH rozdzielczości, podłączony UltraSatan śmiga. Wczytałem SYSINFO i GEMBencha i wszystko OK!. Ale po kilku minutach używania wywala 4 bomby. Później nie daje już się uruchomić, tylko zawsze wywala 4 bomby. Dopiero po przerwie (jeden dzień) znowu się poprawnie uruchamia, TOS 2.06 sprawdza pamięć bezproblemowo, ale po kilku minutach używania znowu ten sam horror. STe podłączony do TV przez modulator nie daje obrazu, mogę go tylko używać na SM124 albo VGA, ale raz te monitory nie chciały mi wyświetlać obrazu, tak jak by się przełączył na niską rozdzielczość. No i faktycznie podłączyłem do TV i wyświetlił się obraz, ale tylko biały ekran z 4 bombami. Cieszyłem się tylko tym że zadziałał pierwszy raz obraz w niskiej rozdzielczości. Trochę z durniałem. Czy wystarczy wymienić Shifter, no i dlaczego mam po jakimś czasie te bomby?
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.