Nosty. To wszystko zawsze tak ładnie wygląda. Każdy z nas jest przecież chroniony, każdemu tak jak obowiązki przysługują też i pewne prawa. Gorzej już z praktyką. Wyobrażasz sobie teraz całą tę drogę przez która musiałbym przejść żeby tylko spróbować? Nie mówiąc już o kasie, którą trzeba by wyłożyć żeby ktoś się tym zainteresował i pomógł. A intuicyjnie wiem, że wyszłoby z tego wielkie G. Tak naprawdę, to w takich sytuacjach jest tylko jedno, najczęściej skuteczne wyjście, ale nie mam za bardzo teraz sposobności żeby lecieć na wyspy;)
FujiNetChat: Nowy klient IRC dla Atari Pierwsza publiczna wersja alfa FujiNetChat, nowoczesnego klienta IRC wykorzystującego interfejs FujiNet.
Gearlynx 1.2.2 Gearlynx doczekał się aktualizacji. Wprowadzono podgląd SCB, wyszukiwanie w pamięci oraz poprawki.
Wyniki FujiCup 2025 Poznaliśmy najlepsze gry na 8-bitowe Atari wydane w 2025 roku według jury oraz publiczności.
Wyniki konkursu i gala FujiCup 2025 Poznaj zwycięzców dorocznego turnieju FujiCup 2025 wspierającego twórców gier na Atari XL/XE.
Fujisan 1.1.8 Nowa wersja emulatora Fujisan przynosi wsparcie dla FastBasic oraz poprawki błędów w obsłudze dźwięku.