Bluznisz synu i to juz chyba poraz kolejny z tego co pamietam
Nosty'ego najmocniej przepraszam w imieniu naszej Sekty, poprzednie bluźnierstwo należało do Epi'ego więc obaj macie jeszcze po razie :D
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Zloty » Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników
Strony Poprzednia 1 … 4 5 6 7 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Bluznisz synu i to juz chyba poraz kolejny z tego co pamietam
Nosty'ego najmocniej przepraszam w imieniu naszej Sekty, poprzednie bluźnierstwo należało do Epi'ego więc obaj macie jeszcze po razie :D
kolejna aktualizacja.
Za 24h powinniśmy być w Gdańsku, czyli małopolska będzie w komplecie;)
A ja melduję się za 28 h. :)
Kolejna aktualizacja...
A my też powinniśmy być jutro. Wiecieram.
A my też powinniśmy być jutro. Wiecieram.
Tak.
My (czyli Pin, Yerzmyey i ja) już wyjeżdżamy z Krakowa:)
A Kroll został...
pol roku przygotowan i dupa...
urlop wziety, finansowo przygotowany, to plecy musialy mi p*.* :/
grey: kase za zamowione jedzenie (86 pln) i wejsciowke - przekaze przez juriego, tylko... nigdzie nie moge znalezc info ile za wejsciowke.
skoro ja nie wykorzystam tych obiadokolacji/sniadan - rozdysponuj wedle wlasnego uznania...
JELL aż tak Ciebie połamało :(
Na party byś się rozgrzał... a później np. jutro na devil show XXX dostał być masaż i był byś jak nowy
Przyznam że wycieczka na party to dla mnie też nie lada wyczyn..
1tydzień w nowej pracy i już piątek wolny :P
@jell: 60 zł. szkoda, że jednak nie jedziesz :(
AS: wiesz, na jeden wieczor to bym i przecierpial, ale na kilka dni - po prostu sie nie odwaze.
grey: dzieki za info - czyli za malo zasłałem juriemu...
jell
-dasz radę zajmiesz miejsce leżące w aucie i na party place...!
Dobra to i mnie dopisz na listę ;]
Kroll jest na liście 2 razy :)
Za to nie będzie ani razu ;)
Lista już zamknięta. 
poprzednie bluźnierstwo należało do Epi'ego
¿qué?
Ruszamy!
Mam prosbe: jesli to mozliwe to nie zamykajcie chałupy na noc. Wlasnie sie pakuje i jak pociag nie bedzie mial opoznien to powinienem stanac pod drzwiami okolo 5:30.
Nie chcialbym zeby partyzanci znalezli po wschodzie slonca mojego zamarznietego trupa na progu jako tej dziewczynki z zapałkami...
chyba tej dziewczynki z kartridżami ;)
Czekamy już tutaj! Przyjeżdżajcie :)
Pytanie jak dlugo doczekacie? ;)
Strony Poprzednia 1 … 4 5 6 7 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Silly Venture 2k12 - lista potencjalnych uczestników
Wygenerowano w 0.029 sekund, wykonano 60 zapytań