Witam ,
jutro odbedzie sie sztabik u Kroll-a, bedzie uruchamiane wszstko na projektorze do obejrzenia Hades i Falcon w sieci
pozdrawiam
Kroll
p.s. mam nadzieje ze beda kontynuowane
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
atari.area forum » Zloty » Sztabik u Krolla
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam ,
jutro odbedzie sie sztabik u Kroll-a, bedzie uruchamiane wszstko na projektorze do obejrzenia Hades i Falcon w sieci
pozdrawiam
Kroll
p.s. mam nadzieje ze beda kontynuowane
Nie mogę z wami! W Warszawie osłabiają mnie sztaby na 3godziny przed... Kroll daj znać z dwa tygodnie wcześniej...
OK dam znac sam sie doweidzielem na dwa przed ze bedzie to u mnie :)
Pozdrawiam
Kroll
... bo u mnie za mało miejsca ;)
Mono - będziesz, czy jak to tam?
no to już nie zdążymy z 3miasta się zjawić - za póżno info poszło ;)
udanej zabawy! tylko niczego nie podłączajcie, nie zmieniajcie, nie usprawniajcie! ;) wiem jak wygląda u Was stosunek ilości piwa / m2 sztab place ;)
Niestety Panowie, ale nie dotrę do Was tym razem. Bardzo mi przykro, ale nie dam rady :/
Fajnie było..... :)
Jasiek, podaj Krupnik, bo na trzeźwo tego nie przetrzymamy :D
Kroll prośba następnym razem daj tak znać tydz. wcześniej a nie 10godz. przed sztabem :(
Mam nadzieję że imprezka była fajna ;)
Tak. Nawet pamiętam jak wchodziłem do domu. Sąsiedzi także ;)
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » Sztabik u Krolla
Wygenerowano w 0.419 sekund, wykonano 7 zapytań