Witam!
Dla muzyków - Pin zaproponował dodatkowe compo - utwór w formacie *.mod, a dokładnie - na samplach w tym formacie. Narzędzie dowolne (Atari XL/XE, ST, TT, Falcon, inne), odpalane na Atari (czy ST czy XE- pytać Pina). Temat compo: cover dowolnego utworu (niekoniecznie z Atari). Ja jestem za, czekam na chętnych - póki co są dwie prace w trakcie tworzenia, jak dojdzie jeszcze jedna - będą trzy :P i compo.
Altirra 4.40 test 16 Nowa testowa wersja emulatora Altirra z odświeżonymi dialogami i poprawkami trybu ciemnego.
Echa Silly Venture 2025 SE Sprawdź oficjalne wyniki konkursów z letniej edycji Silly Venture 2025 w Gdańsku!
Jak napisać grę na Atari - cz. 8 Premiera ósmej części popularnej serii poradników Larka o tworzeniu gier na Atari już 28 lipca!
TONY - Ark of the Covenant Kontynuacja przygód Tony'ego na Atari 8-bit, bez przemocy, z naciskiem na spryt i eksplorację.
ABBUC Software Contest 2025: Zgłoszenia Sprawdź aktualną listę programów zgłoszonych do konkursu ABBUC Software Contest 2025. Termin mija 31 lipca!