Co prawda nie moje to demo (choć podobna kwestia na atarionline.pl kiedyś była omawiana w kontekście mojej produkcji) - ale sądzę - nie dajmy się zwariować. Moje dema wymagają oryginalnego ROMu - wiem o tym, znam skutki i nie mam zamiaru tego zmieniać.
Podobnie to widzę z procesorem. Pomijając osobiste kodera odczucie - skoro demo działa na podstawowym procesorze (6502C), to już bym nie angażował się w poprawki na 65816.
Nie chcę flame'a rozkręcać (do czego tu blisko), ale z drugiej strony - niech każdy będzie świadom skutków zmiany sprzętu.
ASAP 8.0.0 Kolejna wersja wieloplatformowego odtwarzacza i konwertera muzyki 8-bitowego Atari.
Altirra 4.50 test 5 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową emulatora Altirra.
Larek: Piszemy grę. Część 26 Zapowiedź 26. odcinka kursu programowania w asemblerze 6502 autorstwa Larka.
Gearlynx 1.2.0 Emulator Gearlynx doczekał się aktualizacji do wersji 1.2.0, wprowadzając istotne zmiany w wydajności.
VQ Tracker Beta 4 Pojawiła się nowa wersja VQ Tracker Beta 4 z obsługą rozszerzonej pamięci RAM oraz nowym wizardem MOD.