Witam serdecznie wszystkich ataromaniaków.
Po 24 latach wykopałem z samego dna szafy dawno zapomniane Atari 800 XL z napędem 1050 Top-Drive. Postanowiłem zarchiwizować wszystkie posiadane dyskietki. Zaopatrzyłem się w moduł Sio2sd i przystąpiłem do pracy. Wszystko ładnie poszło z jednym wyjątkiem. Moja dawniej ulubiona gra Phantasie v. 1.3 PL nie da się poprawnie skopiować do ATR. Pierwsza dyskietka jest zabezpieczona badsectorem lub czymś podobnym. Szukając po necie dowiedziałem się tylko, że do formatu ATR tego nie przeniosę. Chciałbym, żeby to zadziałało z Sio2sd. Czy jakaś życzliwa atarodusza pomoże rozwiązać problem?
Nowy firmware dla konsol z serii Plus Aktualizacja oprogramowania dla konsol Atari 2600+ oraz 7800+ wprowadza liczne poprawki.
Tony Do It! Świąteczny prezent od Monochrome Productions to grywalne demo nowej przygody Tony'ego na Atari.
Nowy shooter od Shantiego Shanti prezentuje prototyp poziomej strzelaniny wykorzystujący mnóstwo kolorowych, animowanych przeciwników.
Aktualizacja BigPEmu do wersji 1.21 Nowa wersja emulatora Atari Jaguar z obsługą BigMaster oraz nowymi funkcjami dla skryptów audio.
The Best of Atari XL/XE demoscene music Premiera płyty winylowej pod tytułem "The Best of Atari XL/XE demoscene music, vol. 1" na Last Party!
