Byłem ostatnio w Rochester, NY. Mają tam "The Strong | National Museum of Play" gdzie jest między innymi gablota z wykopkami E.T.
Album: https://goo.gl/photos/xmFiGAamZvmZpjrC7
Było tam też sporo automatów Atari Games. Ale to zrobię oddzielny album.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Wykopaliska E.T.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Byłem ostatnio w Rochester, NY. Mają tam "The Strong | National Museum of Play" gdzie jest między innymi gablota z wykopkami E.T.
Album: https://goo.gl/photos/xmFiGAamZvmZpjrC7
Było tam też sporo automatów Atari Games. Ale to zrobię oddzielny album.
@pin, tak, są. Był nawet dokument o tych wykopaliskach - pozwolili im zabrać 800sztuk, reszta z powrotem do piachu. Te w muzeum są zgodnie z umową między meksykiem a członkami ekipy, część poszła na e-bay i poszła za dziwne sumy. Można to znaleźć w sieci.
Zajebiaszcze! :)
Czekam na Atari Games album :)
https://goo.gl/photos/8tz8jdKAzQttKGu78 to album z całego muzeum - wliczając automaty Atari Games.
Mega miejscowka. Wybralbym sie tam na caly weekend. Zeby nie tracic czasu to zabralbym spiwor ;)
Super to wygląda. Dawnych wspomnień czar... :) :D
O prosze! Mam klona PONGA z tego obrazka:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... xOQ2JlME1n
a dokładnie tego białego po prawej obok oryginału:) Jest chyba sprawny, ale kabelki w środku sa przerwane, wystarczy ktoś kto nie pomyli kolorów i dobrze to zlutuje i zabytek z 1974 roku jak z obrazka:)
Mój egzemplarz wyglada tak:
https://www.facebook.com/retrokorner/ph ... mp;theater
Obudowa żółta bo baterie wylały ale elektronika nienaruszona.
O prosze! Mam klona PONGA z tego obrazka:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... xOQ2JlME1n
a dokładnie tego białego po prawej obok oryginału:) Jest chyba sprawny, ale kabelki w środku sa przerwane, wystarczy ktoś kto nie pomyli kolorów i dobrze to zlutuje i zabytek z 1974 roku jak z obrazka:)
Mój egzemplarz wyglada tak:
https://www.facebook.com/retrokorner/ph ... mp;theater
Obudowa żółta bo baterie wylały ale elektronika nienaruszona.
Skoro kabelki w środku są poprzecinanie to może lepiej ich nie łączyć? Saper się natrudził z narażeniem życia... :>
Gratulacje. Fajna zabawka?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Wykopaliska E.T.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 59 zapytań