Byłem ostatnio w Rochester, NY. Mają tam "The Strong | National Museum of Play" gdzie jest między innymi gablota z wykopkami E.T.
Album: https://goo.gl/photos/xmFiGAamZvmZpjrC7
Było tam też sporo automatów Atari Games. Ale to zrobię oddzielny album.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Wykopaliska E.T.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Byłem ostatnio w Rochester, NY. Mają tam "The Strong | National Museum of Play" gdzie jest między innymi gablota z wykopkami E.T.
Album: https://goo.gl/photos/xmFiGAamZvmZpjrC7
Było tam też sporo automatów Atari Games. Ale to zrobię oddzielny album.
@pin, tak, są. Był nawet dokument o tych wykopaliskach - pozwolili im zabrać 800sztuk, reszta z powrotem do piachu. Te w muzeum są zgodnie z umową między meksykiem a członkami ekipy, część poszła na e-bay i poszła za dziwne sumy. Można to znaleźć w sieci.
Zajebiaszcze! :)
Czekam na Atari Games album :)
https://goo.gl/photos/8tz8jdKAzQttKGu78 to album z całego muzeum - wliczając automaty Atari Games.
Mega miejscowka. Wybralbym sie tam na caly weekend. Zeby nie tracic czasu to zabralbym spiwor ;)
Super to wygląda. Dawnych wspomnień czar... :) :D
O prosze! Mam klona PONGA z tego obrazka:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... xOQ2JlME1n
a dokładnie tego białego po prawej obok oryginału:) Jest chyba sprawny, ale kabelki w środku sa przerwane, wystarczy ktoś kto nie pomyli kolorów i dobrze to zlutuje i zabytek z 1974 roku jak z obrazka:)
Mój egzemplarz wyglada tak:
https://www.facebook.com/retrokorner/ph ... mp;theater
Obudowa żółta bo baterie wylały ale elektronika nienaruszona.
O prosze! Mam klona PONGA z tego obrazka:
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... xOQ2JlME1n
a dokładnie tego białego po prawej obok oryginału:) Jest chyba sprawny, ale kabelki w środku sa przerwane, wystarczy ktoś kto nie pomyli kolorów i dobrze to zlutuje i zabytek z 1974 roku jak z obrazka:)
Mój egzemplarz wyglada tak:
https://www.facebook.com/retrokorner/ph ... mp;theater
Obudowa żółta bo baterie wylały ale elektronika nienaruszona.
Skoro kabelki w środku są poprzecinanie to może lepiej ich nie łączyć? Saper się natrudził z narażeniem życia... :>
Gratulacje. Fajna zabawka?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 8bit » Wykopaliska E.T.
Wygenerowano w 0.018 sekund, wykonano 57 zapytań