Procesor jak w temacie wersja przynajmniej 8mhz, najlepiej 14mhz w obudowie dip40 ,mogę się wymienić na wersję 4mhz i dopłatę ew na jakieś inne układy - ay, sidy z c64 itp
Kontakt pw, swiety93@wp.pl, tel 795 108 485
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] procesor w65c816 dip40
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Procesor jak w temacie wersja przynajmniej 8mhz, najlepiej 14mhz w obudowie dip40 ,mogę się wymienić na wersję 4mhz i dopłatę ew na jakieś inne układy - ay, sidy z c64 itp
Kontakt pw, swiety93@wp.pl, tel 795 108 485
o qrfa ... Dziadek czy efi?
EFI , chcę mieć dokładny zapłon do 8500 obrotow dzieki szybkim układom i przy okazji wrócić do korzeni ;) obecnie mi to juz działa na protezie na 8 mhz
Fiat "hybryda z kilku silników" w polonezie - https://www.youtube.com/watch?v=A1qeei1JbGU ;) takie coś zbudowałem
Da sie, da, fiatowski 1.1 po odelżeniu zamachu i usunięciu/przeniesieniu odcięcia można zakręcić nawet do 10k rpm więc 8500 to nic nadzwyczajnego ;) EOT
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » [K] procesor w65c816 dip40
Wygenerowano w 0.017 sekund, wykonano 53 zapytań