Witam !
Może ktoś chce się pozbyć uszkodzonej myszy STM1, może być totalny złom, niekompletna, zależy mi głównie na sprawnych diodach LED, potrzebuję jako dawcy części, na razie zlokalizowałem tylko uszkodzoną diodę i mam nadzieję, że scalak LM jest sprawny. Druga sprawa to ciekawe, czy uda mi się ja wymienić cha, cha, cha!
Generator okładek do kaset Nowy generator okładek na kasety magnetofonowe dla ośmiobitowych komputerów Atari od lexxa.
Nowa wersja emulatora Test7800 - 0.4.3 Eksperymentalny emulator konsoli Atari 7800 w nowej wersji 0.4.3 przynosi kluczowe poprawki w synchronizacji i wydajności.
Fujisan 1.0.3 Wydano nową wersję Fujisan, nowoczesnego frontendu do emulatora Atari800 z wieloma poprawkami i ulepszeniami.
Altirra 4.40 beta 19 Dziewiętnasta beta Altirra, najlepszego emulatora 8-bitowych komputerów Atari, już dostępna!
13. odcinek kursu programowania u Larka Larek wraca z kolejną, trzynastą częścią swojego popularnego kursu pisania gier na Atari.