Sorry pilat23, you are banned from using this forum!
This ban is not set to expire.
Mają jakiś błąd czy ......
Możecie sprawdzić czy da się tam zalogować?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Bałagan » Czy ktoś wie czemu dostałem Bana na forum c64power?
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Sorry pilat23, you are banned from using this forum!
This ban is not set to expire.
Mają jakiś błąd czy ......
Możecie sprawdzić czy da się tam zalogować?
Wysłałem Ci testowe PM przez system prywatnych wiadomości forum i moja wiadomość
poszła - czyli nie masz bana bo wtedy by pojawiła się informacja, że użytkownik jest zablokowany.
Ostatnio coś kombinowali z blokowaniem całych klas IP - chodzi o zablokowanie jednego
pijaka, żeby się tam już nie zalogował. Może Twoje IP znalazło się w tej grupie zbanowanych ?
Masz możliwość zalogować się używając innego dostawcy internetu? Np podpinając komórkę
do kompa i udostępniając z niej internet? Wtedy miałbyś jasność że coś nie halo z Twoim IP.
@pilat23: Jeśli masz FB, to może napisz do Rafa poprzez https://www.facebook.com/c64power/.
Mieliście racje przez Playa jest blokada przez INEA brak blokady. Wyglada na to ze zablokowali ludzi z sieci komorkowej. Dziekuje za pomoc!!!
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Bałagan » Czy ktoś wie czemu dostałem Bana na forum c64power?
Wygenerowano w 0.027 sekund, wykonano 41 zapytań