Czy ktoś z jadących/będących na "Grawitacji" forumowiczów będzie miał atarkę z procesorem w podstawce lub 1088XEL z podstawką pod procesor? Chciałbym wziąć przejściówke na zwykłe 6502 i przetestować na miejscu, abyśmy wiedzieli, na jakich atarkach są problemy.
Wątek dotyczy przejściówki z wątku: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=15241
Proszę o info poniżej do czwartku, do godziny około 23-ciej. Później mogę mieć problematyczny dostęp do internetu i się pakuję - rano w piątek jestem w pracy.
Prośba do organizatorów - zajmijcie mi ławeczkę z tyłu, jak w zeszłym roku plus miejsce do spania w klimatyzatorni ;) Spodziewajcie się mnie i Mikerów około 17:30-18:30 (ciapociąg przez Radom, 12:20 z Warszawy Zachodniej, ale znając nasze PKP może się "deko" spóźnić - Dely, przyniesiesz nam piwo lub inny eliksir, bo do Radomia długa droga... ;P)
Rusza głosowanie w FujiCup! Wybierz najlepszą grę roku na 8-bitowe Atari i weź udział w corocznym plebiscycie FujiCup.
Atari800MacX 6.2.0 Popularny emulator Atari dla macOS doczekał się dużej aktualizacji z obsługą nowych kartridży.
Gearlynx 1.1.3 Nowa wersja emulatora konsoli Atari Lynx wprowadza binaria dla Linux ARM64 i ulepszony debugger
VQ Tracker Beta 2 Nowa wersja cross-platformowego trackera muzycznego dla Atari XL/XE z poprawkami błędów.
15. edycja BASIC 10 Liner Contest Ruszyła kolejna edycja konkursu na gry i programy napisane w zaledwie 10 liniach kodu.