Mam problem z moim nowym TT - jest "niestabilny"...
Wydaje mi sie ze dzieje sie tak tylko z NVDI (5.01 ale probowalem tez 4). W losowych momentach TT wywala dwie bomby (czasem jedenascie). Chwile uzywalem go bez nvdi i nigdy sie nie wywalil... NVDI instalowalem kilka razy (z dyskietki, z HXC, z ultrasatana) zeby wykluczyc jakies bledy... Czasami wywala sie tuz po wczytaniu nvdi, czasami dziala chwile i przy uruchomianiu jakiegos programu sie wywala, czasem po otworzeniu kontrol panela... Przed chwila tuz po pojawieniu sie GEMu obraz zmienil kolor na niebieski... Wydaje mi sie tez ze najczesciej wywala sie w trybie TT-Medium (choc w innych tez).
Resetowalem i modyfikowalem na wszelkie sposoby - zawsze to samo... Wywala sie niezaleznie od akcesoriow/auto itp.. Jak laduje tylko HDDrivera (10.11) i nvdi (i tylko to) - efekt ten sam...
Ram (ST i TT) testowalem yaart-em - wszystko wyglada ok..
Jakies pomysly...?
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.