Carty będą dostępne na Lost Party 2019, a to co się ostanie to według zapisów na forum.
Znaczy tworzymy listę kolejkową ?
1) Lopez
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Carty będą dostępne na Lost Party 2019, a to co się ostanie to według zapisów na forum.
Znaczy tworzymy listę kolejkową ?
1) Lopez
1) Lopez
2) perinoid
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
Już się zapisujecie a nie wiecie ile kosztuje ten cart ;)
Lepiej się zapisać niż żałować ;)
Szybkość przyrostu tej listy jest motywatorem, żeby jednak pojawić się na zlocie :)
Też się ustawię w kolejce ;)
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
Na chwilę obecną koszt to 255 zł.
To rewelacyjna cena. Z aage wychodziło jakoś ok. 400pln.
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
9) Pablozp
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
9) Pablozp
10) qbahusak
Tak było na początku. Teraz na ebay są po $105 plus koszty wysyłki. Do tego lepszej jakości obudowa to kolejne $20
Tak było na początku. Teraz na ebay są po $105 plus koszty wysyłki. Do tego lepszej jakości obudowa to kolejne $20.
był jeszcze UNO cart, który miał jednak ograniczenie do 128kB CAR.
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
9) Pablozp
10) qbahusak
11) Sikor x1
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
9) Pablozp
10) qbahusak
11) Sikor x1
12) drygol x1
1) Lopez
2) perinoid
3) pancio.net x2
4) Alex_D x1
5) takron27 (x1)
6) arctus x1
7) uicr0Bee - wstępnie, do decyzji po poznaniu ceny.
8) Sniegowy x1
9) Pablozp
10) qbahusak
11) Sikor x1
12) drygol x1
13) miker x1
Strony Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Zanęta/teaser - coś znanego robi się we Wrocku
Wygenerowano w 0.052 sekund, wykonano 44 zapytań