https://proc-atari.de/en/proc-atari-mag ... ok-edition - zastanawiam się, 10 euro plus koszt wysyłki, ktoś chce - mogę zamówić grupowo jak zwykle, ale płatne z góry i odbiór w Wawie (jak ktoś chce na SV - niech odbierze przez kogoś z Warszawy jakby co). Po prostu rozważam zakup dla siebie - wiem że drogo, ale ja tu tylko niosę pomoc ;) Jakby co czekam na info (wpisy) do 19.10 - godzina 20-ta, potem piszę do Marcusa o wycenę z przesyłką i wtedy zbieram wpłaty. Kosztami wysyłki dzielimy się solidarnie przeliczając koszt na ilość numerów (waga).
Giana Sisters zmierza na Atari 8-bit Shanti pracuje nad portem kultowej platformówki. Pierwsza wersja ma trafić na tegoroczny ABBUC.
VBXETERM 0.05 - terminal ANSI dla VBXE Najnowsza wersja emulatora terminala z obsługą standardu ANSI przez VBXE.
Gearlynx 1.2.9 Popularny emulator konsoli Atari Lynx doczekał się aktualizacji z funkcją przewijania i poprawkami.
Golden Axe na Atari: Nowy silnik Vegi Vega prezentuje szybki silnik dla portu Golden Axe, oferujący tryb dla dwóch graczy, muzykę Mikera i grafikę Gaspara.
FujiNet Go 800 na Androida Emulator Atari 8-bit z wbudowaną obsługą FujiNet zadebiutował w sklepie Google Play dla Androida.