Witam
Sprzedam płytkę PCB 1088XEL, informacje proszę na PW
Pozdrawiam
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Płytka PCB 1088 XEL
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Witam
Sprzedam płytkę PCB 1088XEL, informacje proszę na PW
Pozdrawiam
PM poszedl...
Sprzedane
Tak z innej beczki. Ktos z kolegow moze juz zlozyl dzialajacy egzemplarsz ?
Będę zamawiał płytki PCB z białą soldermaską czy są chętni ?
...... z białą soldermaską czy są chętni ?
Czyżby zielona soldermaska jest nieodpowiednia ?
Jaki będzie przewidywany koszt ?
Może być zielona, koszt około 100 pln
Tak z innej beczki. Ktos z kolegow moze juz zlozyl dzialajacy egzemplarsz ?
U nas w PL, chyba nikt. Czy liczyłeś koszt całkowity? Można zmieścić się poniżej 1Kpln ?
Pytanie, x_angel zamierza rozwijać swój projekt miniITX o wstawienie dopałek
Mam do sprzedania kpl pcb do 1088XEL kolor zielony 150zł+ wysyłka
lepiej podaj cenę.. Dely nie śpi :-)
Jestem zainteresowany zakupem.
Komplet, to znaczy ile tych PCB jest w komplecie ?.
Możesz podesłać jakieś zdjęcie tego kompletu ?
( agent005@wp.pl )
Wysłałem fotki na @
Mam na sprzedaż praktycznie skończone XEL1088 z kontrolerem IDE i płytką do sterowania wejściami joy, brak tylko ultimate1Mb i zaprogramowania PIC12F1571, sam układ jest.
reszta polutowana. Układy atari są wszystkie. Cena to 800zł z wysyłką cena , mogę dorzucić programator do układów PIC pod atari za 45zł
Mam też kpl płytek do XEL1088 cena 150zł + wysyłka
Jakbyś chciał wymienić płytki do 1088XEL za płytkę do Atari ITX, to jestem zainteresowany.
Niestety nie, potrzebna kaska na inny projekt.
Sama płyta czy z jakąś obudową? Intensywnie przetestowane i stabilne? Zdjęcia?
Sama płyta, jak może być przetestowana jak nie ma ultimate1Mb.
Zdjęcia zrobię wieczorkiem
Zdjęcie płyty https://ibb.co/GnPhPgX
Masz rację, ale płyta jeszcze nie była uruchamiana z układami atari więc się nic nie stało. Ale dzięki za spostrzeżenie błędu.
Naprawdę nikt nie chce XEL1088 ?
Zainteresowany to i bym był tylko cena nie taka jaka mnie interesuje :-)
A za ile puścisz to bez układów Atari?
Ile proponujesz?
zaryzykuje 200...
Za komplet płytek chcę 150, a za polutowaną Xel mam dostać 200 :lol:
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Kupię / Sprzedam / Zamienię Atari » Płytka PCB 1088 XEL
Wygenerowano w 0.025 sekund, wykonano 65 zapytań