1) kkrys - 1 szt.
2) Adix1975 - 1 szt.
3) Yezy - 1 szt.
4) sun - 1 szt.
5) Jarkeczek - 1szt (trzeba mieć nadzieję)
a teraz:Atari STez Ultrasatanem, Atari 65XE+Ultimate1 + SIDE2+ SIO2SD + 1050+LDW Super 2000
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Podłączenie dwóch nieprzelotowych urządzeń SIO do komputera
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
1) kkrys - 1 szt.
2) Adix1975 - 1 szt.
3) Yezy - 1 szt.
4) sun - 1 szt.
5) Jarkeczek - 1szt (trzeba mieć nadzieję)
1) kkrys - 1 szt.
2) Adix1975 - 1 szt.
3) Yezy - 1 szt.
4) sun - 1 szt.
5) Jarkeczek - 1szt (trzeba mieć nadzieję)
6) perinoid - 1szt. (a co)
Oj, obawiam się, że tyle nie ma, ale to w niedzielę sprawdzę i dam znać.
Sprawdziłem i mam do oddania 4 sztuki.
Jutro wyślę PM do:
1) kkrys - 1 szt. - wysłane2) Adix1975 - 1 szt. - wysłane3) Yezy - 1 szt. - wysłane4) sun - 1 szt. - wysłane
Resztę to musiał by ktoś zamówić w Azji za 2$ i rozesłać :).
ps. poprawiłem obudowę, jutro zamieszczę nowe pliki.
UWAGA: Podmieniłem pliki obudowy:
http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic ... 93#p266393
mam nadzieję, że teraz już wszystko jest ok :)
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 8bit » Podłączenie dwóch nieprzelotowych urządzeń SIO do komputera
Wygenerowano w 0.014 sekund, wykonano 50 zapytań