Poprawiona wersja Doom!!!przez CJ
Jest jakaś zapowiedź kiedy to wyjdzie w formie publicznie dostępnej? W sumie to ciekawe, że id uznało port na Jaga za najlepszą wersję Dooma a dzisiaj się ją poprawia.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Konsole » czyżby "nowe" gry na Jaguara?
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Poprawiona wersja Doom!!!przez CJ
Jest jakaś zapowiedź kiedy to wyjdzie w formie publicznie dostępnej? W sumie to ciekawe, że id uznało port na Jaga za najlepszą wersję Dooma a dzisiaj się ją poprawia.
CJ w tej wersji dodał obsługę muzyki.
Doom na Jaguara był bez muzyki, bo autorzy nie zdążyli lub nie udało im się upakować razem kodu obliczeń 3D i obsługi muzyki do DSP.
gustaw napisał/a:Poprawiona wersja Doom!!!przez CJ
Jest jakaś zapowiedź kiedy to wyjdzie w formie publicznie dostępnej? W sumie to ciekawe, że id uznało port na Jaga za najlepszą wersję Dooma a dzisiaj się ją poprawia.
Trudno nie zauważyć (a raczej nie usłyszeć) tej zmiany :) Jeśli mnie pamięć nie myli kiedyś Songbird próbował także grzebać w kodzie Dooma (a może to była inna gra). Nie zmienia to faktu, że Doom obok AvsP i Syndicate'a to jedna z najlepszych gier jaka wyszła za życia komercyjnego. Fajnie, że ktoś odgrzebał temat i mu się udaje osiągnąć efekty :)
Wiadomo kiedy wyjdzie "nowa" wersja? Czy to jest rozwijane jakoś w modelu opensource?
Coraz lepiej wyglądają wyścigi Not Outrun teraz Nitrous:
https://www.youtube.com/watch?v=0Xb3VkZNSeI
Gra pokazuje możliwości Raptor Basic+
Dobrych wyścigów brakuje na Jaga więc każdy kolejny tytuł się przyda :) Jak kogoś interesuje ten gatunek to warto zajrzeć jeszcze na AA tutaj: https://atariage.com/forums/topic/28739 ... 1572209132
Gravitic Mines:
https://www.youtube.com/watch?v=u-izCC0KVQA&feature=emb_logo
No, gierka wygląda zacnie... :-)
I jeszcze zapewne niedługo Doom Slayer Edition będzie ukończony!
Teraz wypada tylko czekać na Native ;-)
Sorry, ale ta gra wygląda BARDZO przeciętnie :) Pora wyjść z fanbojstwa, że wszystko co się ukazuje na martwą platformę jest "fajne".
Strony Poprzednia 1 2 3
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Konsole » czyżby "nowe" gry na Jaguara?
Wygenerowano w 0.043 sekund, wykonano 29 zapytań